Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hediye çeki kampanyasına kullanım tarihi ve tekrar değeri eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Hediye çeki kampanyasına kullanım tarihi ve tekrar değeri eklendi
  •  Hediye çeki kampanyalarına yepyeni alanlar eklendi.
  •  
  • Yeni düzenleme ile birlikte hediye çeki kampanyanız için kullanım ve bitiş tarihi ekleyebiliyorsunuz.  Diğer bir özellik ise hediye çekini tüm kategorilerde kullandırabileceğiniz gibi istediğiniz kategoride kullandırma seçeneğidir. 
  •  
  • Bu kampanya modeli ile sitenizden ilk kez alışveriş yapan müşterileriniz için  belirlediğiniz kurallara göre otomatik hediye çeki oluşturulmaktadır, yeni müşterilerinizi eticaret sitenizden tekrar alışveriş yapmalarına teşvik edebilirsiniz.
  • Tüm Kategorilere ya da bir kategori seçimi yapılarak uygulanabilir.
  • Hediye çekine ek olarak kullanım tarihi ve saat eklenebilir.
  • Her tekrar değeri ile hediye çeki bölünebilir.
  • Tüm ödeme tipleri&bankalar için uygulanabilir.

 Hediye Çeki Kampanyasına Kullanım Tarihi Ve Tekrar Değeri Eklendi

 

Hediye çeki kampanyası üst paketlerde ücretsiz olarak yer almaktadır. Paket detayları için ürünlerimiz sayfasını inceleyebilirsiniz.

  •  
19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax