Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

301 kalıcı yönlendirmelerinizi toplu yapabileceğiniz düzenleme yayında

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// 301 kalıcı yönlendirmelerinizi toplu yapabileceğiniz düzenleme yayında

Ticimax yepyeni bir özellikle, e-ticaret altyapısını kullanan müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaya ve e-ticarette başarılarını arttırmalarına  yardımcı olacak geliştirmeler yapmaya devam  ediyor;

301 kalıcı yönlendirmelerinizi toplu olarak kusursuzca yapın!

Ticimax'ın gelişmiş SEO altyapısında yer alan 301 kalıcı yönlendirme aracı ile mevcut hedef linklerinizin yeni linkler ile değişimini kolayca ve excel aracılığı ile tek adımda yapabilirsiniz. 

İşleyiş için,

Toplu yükleme işlemi için 301 kalıcı yönlendirme modülünde yer alan excel ile yükle seçeneği seçilmeli,

 301 kalıcı yönlendirme modülünde yer alan excel ile yükle seçeneği

 

Seçimin ardından modülde açılacak örnek excel dosyası indirilmeli ve örnek dosyada olan alanlara göre düzenleme yapılmalı, sonrasında yine aynı ekrandan dosya yükleme işlemi yapılarak işlem sonlandırılmalıdır. 

Excel İle Dosya Seç

 

 

 

301 kalıcı yönlendirme aracını ve gelişmiş seo altyapımızı incelemek için hemen demo isteyebilirsiniz.

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax