Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax Blog

E-ticaret ile işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve önemli ipuçları Ticimax Blog'ta.

E-ticaret Sitesi Fiyatları

Girişimcilik, hizmet ve ticaret dünyası ile online dünyayı doğrudan birbirine bağlayan en büyük teknoloji “e-ticaret” metodudur. Pandemi algısının ortaya çıkmasına kadar e-ticaret bir girişimci için tercih veya iş hacmini büyütme aracı olarak görülürken pandemiden sonra bu durum mecburiyete evrildi. Gündem bu şekilde şekillenirken işletme sahiplerinin ve hizmet sektörünün aklına takılan pek çok soru oluştu. Ticimax Ailesi olarak e-ticaret ve sosyal medya kullanımı, instagram satış teknikleri, SEO gibi önemli konularda gerek YouTube videolarımızla gerekse de blog içeriklerimizle akıllara takılan soruları uzmanlarla birlikte cevaplamaya çalışıyoruz. (YouTube kanalımıza linkten ulaşabilirsiniz). Bu blog yazımızda popüler konulardan biri olan e-ticaret sitesi fiyatları konusunu incelemeye çalışacağız.

 

elinde kutu ve tablet tutan kadın görünümü

 

 

E-ticaret Sitesi Fiyatlarının Standart Olması Mümkün mü?

 

Genel olarak e-ticaret sitesi kurmak isteyen insanlar etraflarından ve internetten araştırma yaparak standart bir fiyat arayışına girerler. Ancak sonuç olarak çoğu kişi birbirinden çok farklı fiyatlar ile karşılaşmaktadır. Çünkü tercih edilen firma ve iş hacmi fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ticimax, e-ticaret altyapı hizmetlerine fiyat standardizasyonu getiren firmaların başında gelmektedir. Çalıştığı firmalar ve referansları vesilesiyle kısa zamanda e-ticaretin standartlarını ortaya koymuştur. Ancak yine de ihtiyaçlar, ürün yelpazesi, tasarım talepleri gibi konular fiyatlarda değişikliklere sebebiyet vermektedir. Tüm bu değişkenlerden dolayı e-ticarette ücretlendirme eğrisini, ihtiyaçlar listesine eklenen parametreler belirlemektedir.

 

Profesyonel Danışmanlık

 

Eğer ihtiyacınızın ne olduğu konusunda aklınız karışıksa yapmanız gereken en doğru adım kendi araştırmalarınız sonucu edindiğiniz fikirlerle yola çıkmadan önce e-ticaret uzmanlarımızdan görüş almanız olacaktır. Çalışma stilinizi belirlemeden önce e-ticaret serüveninizde gelebileceğiniz maksimum hacmi ve minumum hacmi hesap edip ikisinin ortalamasını karşılayacak bir e-ticaret paketi ile yola çıkmak en doğrusu olacaktır.

 

Ticimax Bilgilendirme Platformları

 

Ticimax, e-ticaret altyapı hizmetlerinin yanı sıra SEO’dan, instagram satış nedir konularına kadar pek çok alanda konu ile ilgili yayınlar yaparak kamu oyunu bilgilendirmeye çalışmaktadır. Pandemi öncesinde de yapılan online e-ticaret eğitimleri pandemi döneminde hız kesmeden devam etmiştir. Ticimax’ın instagram ve youtube kanallarını takip ederek eğitimlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kategori: E-ticaret Bilgi Bankası
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz. 0850 811 08 20