Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Chrome Bildirim Özelliği Ticimax Altyapısında

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Chrome Bildirim Özelliği Ticimax Altyapısında

Chrome Bildirim Özelliği ile Ziyaretçilerinize Aynı Anda ve Tek Mesajla Ulaşın!

Satışlarınızı arttırmaya yönelik yeni özellikler geliştirmeye devam ediyoruz, Chrome bildirim özelliği ile chrome kullanan sitenizdeki aktif ziyaretçilerinize, e-ticaret sitenizde gezinirken anında bildirim gönderebilir, kampanyalarınız, duyurularınız ya da yeni ürünleriniz hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz. 

Bildirim Mobil ziyaretçilere ya da masaüstü ziyaretçilere ay ayrı gönderebilirsiniz. Logonuz ile beraber başlık ve açıklama metniniz ile anında e-ticaret sitenizde görünecektir.

**Chrome Bildirim Özelliği hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

** Demo isteyerek altyapımızı inceleyebilirsiniz.

 

Mobil Bildirim Panel Görünümü;

Mobil Bildirim Panel Görünümü

 

1. Adım Arayüz görünümü;

Arayüz görünümü

 

2. Adım Ara yüz görünümü;  pop-up görsel yönetimini panelden kolayca yapabilirsiniz.

pop-up görsel yönetimi

 

Masaüstü Bildirim Örneği;

Masaüstü Bildirim Örneği

 

** Demo isteyerek altyapımızı inceleyebilirsiniz>> Demo İçin Tıklayın

 

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax