Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Detaylı Üyelik Sayfası Yapıldı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Detaylı Üyelik Sayfası Yapıldı

Ticimax , e-ticaretteki başarınızı arttıracak yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor.

Detaylı üyelik sayfası ile üye olma aşamasında kullanıcılarınızdan almak istediğiniz bilgileri daha detaylı ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda hangi üyeniz en son ne zaman sisteme giriş yapmış kaç defa giriş yapmış gibi üyelerinize bağlı istatistikleride görebiliyorsunuz. Böylece üyelerinizin e-ticaret siteniz ile ne kadar ilgili olduğunu, üyelerinize özel kampanya yaparken nasıl ilerlemeniz gerektiği hakkında da fikir alabiliyorsunuz.

 

Ticimax Üyelik Sayfası

 

Üyelik Sayfa Yönetimi ile Üyelik Sayfanızı Yapılandırın!

Bu bölümde üyelerinizden almak istediğiniz bilgileri belirleyerek, zorunlu olup olmamasını seçebiliyorsunuz. Aynı zaman da eğer dinamik form modülünde üyelik sayfası da varsa opsiyonel alan olarak dinamik form alanı kullanarak ek bir form gösterimi yapılabiliyor.  Böylece daha dinamik daha detaylı bir üye kayıt sayfasına sahip olabiliyorsunuz. 

 

 

 

Üyelik Sayfa Yönetimi

 

 

 15 gün boyunca ücretsiz test etmek için tıklayın.

 

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax