Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

DHL İzmir E-ihracat Konferansı Ana Sponsorluğumuzda Gerçekleşti

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// DHL İzmir E-ihracat Konferansı Ana Sponsorluğumuzda Gerçekleşti

''DHL İzmir E-ihracat Konferansı'' ana sponsorluğumuzda; Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), World E-commerce Forum (Worldef), DHL işbirliğiyle 1500'ün üzerinde katılımcı ile geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.


Ticari faaliyetlerini sınırlar ötesine taşımak için gerekli yol haritasını çantalarına eklemek isteyen KOBİ'ler ve girişimciler bu konferansı kaçırmadılar. Genel Müdürümüz Cenk ÇİĞDEMLİ' e-ihracata nasıl bir altyapı ile başlanılması gerektiğinin detaylarını aktarırken, yurtdışı pazarlarından nasıl daha fazla kazanç elde edilebileceğinin de ipuçlarını verdi.


Konferansın açılış konuşmasını Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Zandar yaptı ve ''Ticaret ve ihracatın şekli de aynı hızla değişiyor, gelişiyor. Şirketlerimiz, KOBİ'lerimiz, girişimcilerimiz bu süreçte rakiplerine göre geride kalmamalılar. Bizim gibi kuruluşların görevi bize üye olan veya ihracat yapmak isteyen herkesi bu değişimlere hazırlamak" olduğunu belirtti.


Konferansın isim sponsoru olan DHL Express Türkiye'den Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özhan da, '' Dünya sandığımız kadar globalleşmiş durumda değil. Sınır ötesi değer sağlamak için daha fazla odaklanmamız gerekiyor." İfadeleri ile ticarette globalleşmenin önemini vurguladı.


Worldef Başkanı Ömer Nart ise; E-ihracatta sabırlı olunması, iyi bir planlama ve hazırlık sürecinden geçilmesi gerektiğinin öneminden bahsederek, e-ihracatta kararlı olunması gerektiğinin altını çizdi.


Katılımcılar ile müthiş bir etkileşim içerisinde tamamladığımız konferanstan görüntüler aşağıda yer almaktadır.

 

 

10/04/2019

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN