Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

DRP-Responsive Temalar Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// DRP-Responsive Temalar Eklendi

E-Ticaret deneyiminizi güçlendirmek ve rakiplerinize karşı daha avantajlı olmanız için e-ticaret alt yapımıza yenilikler eklemeye devam ediyoruz.Bu çalışmaların en yenileri ise tasarım alanında gerçekleşti.

Standart tema kullanıcıları için yeni tasarımlar ekledik.Yeni eklenen temalar DRP-Bootstrap özellikli responsive temalardır. Yeni tasarımları  incelemek için http://v8demo.ticimax.net/ ziyaret edebilirsiniz.Yeni eklenen temelarda ürünü daha iyi ön plana çıkarabilirsiniz ayrıca ürün detay kısmında sepet adımları büyük puntolarla ve farklı tasarımlarla daha dikkat çekici hale getirilmiştir.Ayrıca sitenin son alanı yani Footer alanı daha geniş kapsamlı kullanmanız için yeniden düzenlendi.Görsellerle kampanyalarınızı, markalarınızı ya da kategorilerini vurgulayabilirsiniz.

Yeni temalar ile mobil tarafta ki kullanıcılara daha rahat erişebilir, mobil kanalını daha kuvvetli kullanabilirsiniz.DRP-Responsive Temaların gücünü keşfedin!
E-Ticaret'te Ticimax ile Başarıyı Yakalayın!


20/05/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN