Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Mobil Site Tasarımı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-Ticaret Mobil Site Tasarımı

Ticimax ile Mobil Dünya'daki Yerinizi Alın!

Mobil Dünyada var olma bir e-ticaret sitesi için en önemli etkenlerden biridir.Son yıllarda akıllı telefon ve tablet kullanımlarındaki kesintisiz artış ve gelişen mobil ödeme yöntemleri ile e-ticaret sitelerinin mobil dünya da varlıklarını sürdürmeleri artık gereklilik halini aldı.E-Ticaret sitesinin mobil dünya da var olmasının en büyük etkeni de sitenin mobil uyumluluğudur, Kullanıcılara mobilde site içerisinde kolay erişim ve hızlı hareket edebilme ürün detaylarına ve fotoğraflarına hızlı erişim gibi imkanlar sunmanız gerekmektedir.E-ticaret sitelerinde mobil trafik %37'lere kadar ve mobil ticaret geliri de 2,2 milyar dolara ulaşmış durumda ve hızla bu rakamlar artmakta.Siz de mobil dünyada ki pazarda yer alabilirsiniz.

Ticimax'ın gelişmiş mobil site uygulaması ile e-ticaret'inizi mobilde de yapın. Siz de Special Extra ve Special Max e-ticaret paketlerimiz ile ücretsiz mobil siteye sahip olarak akıllı telefon ve tabletlerden kolayca sipariş almaya başlayabilirsiniz.Deytaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşerek tasarım konusunda da detaylı bilgi alabilirsiniz.


E-ticaret'te Başaraı için Ticimax!

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN