Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret siteleri için SMS ile pazarlama

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-Ticaret siteleri için SMS ile pazarlama

E-Ticaret siteleri için SMS'le pazarlama

 

 E-ticaret sitenize müşteri çekmek ürünlerinizi  ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırmak ve var olan müşteri kitlenizi dinamik tutmak için online reklam yöntemleri dışında kullanabileceğiniz avantajlı pazarlama araçları da bulunmaktadır.Bunlar arasında belki de en dikkat çekici olanlarından biri de SMS ile pazarlamadır.

 

Sms'le pazarlama, son yıllarda çok kullanılan  bir reklam kanalı haline geldi, E-ticaret sitenizde var olan üye datasını kullanarak ve doğru strateji ile e-ticaret siteleri için oldukça etkili bir mobil pazarlama kanalıdır.Aslında sms pazarlama ile yakından ilgili olduğumuzu söyleyebiliriz.Hepimizin telefonuna  gün içerisinde çeşitli firmalardan,bankalardan, alışveriş yaptımız online ve offline mağazalardan, kampanya,promosyon ve indirim içerikli reklam mesajları sürekli gelmektedir.

 

 Sms'le pazarlamanın iki ana temel fikri olduğunu söyleyebiliriz;

·         Elinizde ki dataya SMS reklamlar ile,özel teklifler ve bilgiler gönderebilirsiniz.

·          Kısa kodlar yardımıyla promosyonlar için kullanabilirsiniz.

 

Siz de e-ticaret sitenizde ki üyelerin mobil numaralarını kullanarak sms ile etkili bir iletişim kurabilirsiniz.Tabi SMS ile pazarlama yaparken zamanlamanız da çok önemli, elinizde ki datayı sıkmadan belli aralıklarla, hedef kitlenize yönelik sürekli dinamik bilgiler vermeniz önemli. Aksi halde sizi takip etmeyi bırakabilirler.

 

E-Ticaret sitenizde Günlük bir ''kargo bedava'' kampanyası yapmayı planlıyorsunuz bunu Sms ile tüm üyelerinize duyurduğunuz anda site trafiğinizi takip ederek kullandığınız diğer reklam kanalları ile karşılaştırarak sms'le pazarlamanın ve kampanyanızın etkisini anlık olarak takip edebilir ve sms'le pazarlamanın siteniz için değerini ölçebilirsiniz.

 

SMS'le pazarlama Maliyeti Nedir?

SMS ile pazarlama için operatör'lerden hizmtet alabileceğiniz gibi SMS'le pazarlama hizmeti veren firmalardan da hizmet alabilirsiniz.Göndereceğiniz mesajın içeriği,adedi gibi özelliklere bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir.Ancak genelde SMS başına fiyat verilmektedir.

 

 

 

Ticimax gelişmiş e-ticaret alt yapısı ile e-ticaret siteniz üzerinden SMSile pazarlama yapmanız uygundur.

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN