Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul E-ticaret Sohbetleri'nde KOBİ'ler ve Girişimcilerle Buluştuk

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// İstanbul E-ticaret Sohbetleri'nde KOBİ'ler ve Girişimcilerle Buluştuk

E-ticaret Sohbetleri etkinliği İstanbul'da girişimcilerin ve sektör profesyonellerinin buluşma noktası Türk Telekom Santral'de gerçekleşti. Dönemin ilk E-ticaret Sohbetleri'nde Beymen E-Ticaret Ürün ve Satış Müdürü Ebru Savur, Derimod E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü Özlem Angı Can ve Ticimax CEO'muz Cenk Çiğdemli ile E-ticarette Özel Günlerde Satış Arttırmanın Yolları detaylıca konuşuldu.

Katılımcıların sorularının da cevaplandığı bu etkinlikte 100'ü aşkın misafir ağırlandı. E-ticarette Özel Günlerde Satış Arttırmanın yolları, dev markaların kampanya süreçleri çerçevesinde konuşuldu. Beymen E-ticaret Ürün ve Satış Müdürü Ebru Savur kullanılması gereken kampanya modellerinden söz ederken Derimod E-ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü Özlem Angı Can spesifik kampanya modelleriyle markalarının nasıl seçkin müşteri kitlelerine ulaştığını anlattı.

E-ticaret Sohbetleri her ay bir kez İstanbul'da bir kez de şehir dışında olmak üzere ayda 2 kez gerçekleştirilmeye devam edecek.

16/10/2019

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN