Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-ticarete Başlıyorum Eğitim Programımız Ses Getirmeye Devam Ediyor

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-ticarete Başlıyorum Eğitim Programımız Ses Getirmeye Devam Ediyor

E-ticarete Başlıyorum e-ticaret eğitimi 2-3 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul'da girişimcilerin ve sektör profesyonellerinin buluşma noktası Türk Telekom Santral'de gerçekleşti. Ticimax eğitmenleri ile gerçekleşen e-ticaret kampında e-ticarete başlamak isteyen katılımcılar 2 günlük yoğunlaştırılmış uygulamalı panel eğitimiyle e-ticaret sitesi kurmayı öğrendiler.

Aynı zamanda Ticimax altyapısıyla satışlarına devam eden argento.com.tr E-ticaret Müdürü Bora Alp de ilham veren konuşmacı olarak e-ticaret sektöründe dünden bugüne tecrübelerini paylaşmak üzere aramızdaydı. E-ticarette yaşanılan zorluklar; bulunan çözümler ve dikkat edilmesi gerekenleri katılımcılarla paylaştı.


Ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu eğitimde demo çalışmalarını başarıyla tamamlayan katılımcılara katılım belgeleri verildi. Ayrıca en başarılı demo çalışmasını yapan 2 katılımcı oy birliğiyle belirlendi ve Ticimax Special Paketi kazanarak e-ticarete hemen başlama imkanı buldular.

16/10/2019

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN