Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ekstra Ürün Bilgilerini Toplu Ürün Güncelleme ile Ekleyebilirsiniz

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ekstra Ürün Bilgilerini Toplu Ürün Güncelleme ile Ekleyebilirsiniz


Ekstra Ürün Bilgileri, Toplu Ürün Güncelleme ile İstediğiniz ürüne tek adımda ekleyebilirsiniz!

 

Ürün detayda gösterilmek üzere, Gıda ürünü satıyorsanız, gıdanın tazeliğini ve kalitesini belirtmek için ''%100 organik'' yada ''Katkısız'' şeklinde bir görsel ya da elektronik ürünler satıyorsanız ürünün garanti süresini belirtmek için ''2 yıl garantili'' şeklinde ürünü ön plana çıkaracak ilgili görselleri ürün yönetiminde yer alan ekstra ürün bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

Ekstra ürün bilgilerini toplu ürün güncelleme panelinden, filtreleme yardımıyla istediğiniz markaya, tedarikçiye ait ürünlere ekleyebilecek ya da ilgili ürünlerden kaldırabileceksiniz. 

Toplu güncelleme ekranı;

Toplu Ürün Güncelleme

Ürün Güncelleme

 

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax