Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Google Müşteri Yorumları Entegrasyonu Ticimax'ta!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Google Müşteri Yorumları Entegrasyonu Ticimax'ta!

Google Müşteri Yorumları,  e-ticaret sitenizden alışveriş yapan kullanıcılardan, satın alma işlemleri sonrası geri bildirim almanızı sağlayan ücretsiz bir araçtır. Google Müşteri Yorumları'ndan toplanan puanlar, Google müşteri yorumları rozetinizde görünebileceği gibi satıcı puanınızın alışveriş reklamlarında  gösterilip gösterilmeyeceğini de belirler.  

Google Müşteri Yorumlarını e-ticaret sitenizde kullanmaya başlamak için; Google Merchant Center hesabınızda,  Google müşteri yorumlarını aktif etmeniz gereklidir.  Ardından, e-ticaret sitenizin admin paneline gelerek ayarlar>genel ayarlar> Sipariş ayarları bölümünden  ''Google Anket'' parametresini açmalısınız ve ''Merchant Center ID'' bilgisini yazmalısınız.

 

Google Anket 

 

Admin > Ürünler > Ürün yönetimi > Ürün işlemleri >Diğer özellikler alanından ürününüzün tahmini teslim süresini aktif etmeli ve süreyi girmelisiniz.

Tahmini Teslim Süresi

 

Satın alınan üründeki tahmini teslim süresine göre siparişini verdikten sonra, '' Xxxx Google merchant center hesap kullanıcı adlı satıcıyla yaşadığınız alışveriş deneyimi nasıldı? '' başlıklı mail, siparişi veren müşteriye Google tarafından iletilir ve müşterinin ankete katılması sağlanır.  İlgili siparişte birkaç ürün varsa ve hepsinin tahmini teslim süresi farklıysa en büyük tahmini  teslim süresine göre mail Google tarafından müşteriye gönderilir.

Düşüncelerinizi Paylaşın

 

Yapılan puanlama raporlarına ve anketinizin performansına Google Merchant Center hesabınızdaki kontrol panelinden erişebilir ve durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Google Anket Puanlama Analizleri

Google Müşteri Yorumlarını kullanarak, sitenizden satın alma yapan müşterilerinizin alışveriş deneyimleri hakkında bilgi alabilir,  sitenizde yapacağınız iyileştirmeler ve performans çalışmaları için Google Müşteri Yorumlarını rehber araç olarak kullanabilirsiniz.  

 

Alışveriş Deneyimi,Değerlendirme

 

Google Müşteri Derecenlendirmesi (Puanlaması) e-ticaret sitenizde iyi bir satın alma deneyimi sunduğunuzunda göstergesidir.

 

Google Müşteri Yorumları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax