Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hopi Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Hopi Entegrasyonu Tamamlandı

HOPİ AYRICALIKLARI E-TİCARET SİTENİZDE!

Bir mobil uygulama olan Hopi, alışveriş alışkanlıklarınıza göre sizi tanıyarak, tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza yönelik size özel kampanyalar ile ayrıcaklıklı bir alışveriş deneyimi sunar.

Hopi, yaptığınız alışverişlerin karşılığında size ''Paracık'' kazandırır.  Sonraki alışverişlerinizde kazandığınız paracıklar ile biriken paracıklarınızı kullanarak kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Entegrasyon ile Hopi kullanıcılarına özel kampanyalar yaparak satışlarınızı katlayın!

Hopi entegrasyonunu kullanabilmek için öncelikle Hopi ile anlaşma yapmanız gerekli. Hopi tarafında gerçekleşecek olan gerekli inceleme ve onay sonrası, Hopi tarafından size ''kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz'' aktarılmaktadır. Tarafınızdan bizlere gerekli bilgilerin aktarımı sonrası entegrasyonu tamamlayarak Hopi kampanyalarınızı e-ticaret sitenizde aktif ediyoruz. 

Kampanya hazırlama sürecinde ise; öncelikle Hopi tarafında e-ticaret sitenizde uygulanacak olan kampanyalar tanımlanıyor.  Aynı kampanyaları ''admin panelinizden'' ''Hopi Kampanyaları'' alanından tekrar oluşturmanız gerekiyor. Hopi kampanyaları oluşturulurken,  ''Hopi kampanya kodları'' Hopi tarafından alınıyor ve sonrasında kodlar admin panelinizdeki ilgili kampanya bölümüne ekleniyor.  Örnek ekran görüntüleri aşağıda yer almaktadır.

 

Panel Hopi Kampanyaları alanı;

Hopi Kampanyaları

 

Arayüz sepet görünümü, 

 Arayüz Sepet Görünümü

 

Hopi kullanımı.

 Hopi kullanımı

  

 

Ek bilgiler;

*Kampanyanın, Kazanım veya kullanım tipi Hopi tarafından veriliyor.

*Hopi tarafından verilen kampanya tiplerini, admin panelinizde kazanım veya kullanım olarak seçmelisiniz.

*Hopi entegrasyonu sadece kredi kartlı alışverişler geçerlidir.

*Hopi ile yapılan alışverişlerde iade ve iptal olması durumunda kullanılan paracık müşterinizin Hopi hesabına geri yüklenmektedir.

 

 

Hopi entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax