Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

İl, İlçe, gün ve saat bazlı kargo teslimat limiti eklenmiştir.

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// İl, İlçe, gün ve saat bazlı kargo teslimat limiti eklenmiştir.


İl, İlçe, gün ve saat bazlı kargo teslimat limiti eklenmiştir.


Altyapımıza, daha çok çiçekçiler gibi kurye tarzı teslimat yapan kullanıcılarımız için yepyeni bir özellik ekledik. Teslimat için il, ilçe haftanın günü ve saat aralığı ve isteğe bağlı olarak ilgili saat aralığı için sipariş alım sayısı belirlenebilmektedir. Örneğin; ''Pazartesi günü saat 13-17 arasında Ataşehir'e 5 adet teslimat yapabiliriz'' gibi. Bu saatler arası teslimat seçilerek verilen 5 siparişten sonra bu saat aralığı kapanmaktadır ve sonraki teslimat saati seçilebilmektedir.

Ayrıca özellikle ''aynı gün teslimatlı'' sipariş kabul edenler için  13- 17 arasındaki teslimat için siparişi saat 12 ye kadar verilmesi gerekir gibi bir kriterde belirleyebilmektedir.Buna ilave olarak bugün verilecek sipariş için minimum teslimat günü seçeneği de mevcuttur. Örnek olarak bugün verilecek siparişleri en erken 2 saat sonraki teslimatta çıkarabileceğini de belirleyebilmektedir. 

Eğer gıda, çiçek, vb gibi özel teslimatlar içeren ürün satışları yapıyorsanız bu özellik tam size göre!İl, İlçe, gün ve saat bazlı kargo teslimat limiti hakkında detaylı bilgi için teknik ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz. Yakın zamanda bu özellik tüm paketlerimizde kullanıma açık olacaktır.
Türkiye'nin en gelişmiş E-ticaret yazılımları!

15/07/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret