Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kapıda Ödeme Onay Sistemi İlk Kez Ticimax'ta

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kapıda Ödeme Onay Sistemi İlk Kez Ticimax'ta

Kapıda ödeme yöntemi, kredi kartı ile ödeme yönteminin ardından en çok tercih edilen ödeme yöntemidir ancak iade oranı diğer ödeme yöntemlerine göre daha fazladır. Bunun en büyük nedenleri; sahte ya da yanlışlıkla verilen siparişlerdir. Kapıda ödeme onay sistemi, e-ticaret alt yapımızı kullanan firmaların kapıda ödeme yöntemindeki bu tür nedenlerden dolayı yaşanan iade sorunlarını en aza indirgemeye yardımcı olacak bir modüldür. Kapıda ödeme onay sistemi, kapıda ödeme ile sipariş verdikten sonra 2 tip onay yöntemi ile müşterinizden ödeme ile ilgili bir onay alır bu onay yöntemleri siparişlerin doğruluğunu teyit etmenizi sağlamaktadır. Bu yöntemler;

SMS Onaylı Sistem; SMS entegrasyonu gerektiren bu onay modelde, müşteriniz kapıda ödeme ile siparişini verdikten sonra onay sayfasına yönlendirilir, bu sayfada cep telefonu numarasını girdikten sonra sms ile onayı seçerek onay mesajı almayı tercih edebilir, cep telefonuna gelen onay kodunu onay sayfasında ilgili alana girdikten sonra sipariş ödemesi onaylı olarak siparişini tamamlayabilir.

Ticimax İle Kapıda Ödeme

Sipariş Onayı

Müşteri Hizmetleri ile Onay Sistemi ; Müşteriniz  kapıda ödeme ile siparişini verdikten sonra onay işlemi için kendisini aramanızı tercih edebilir, bu durumda ''müşteri hizmetleri beni arasın'' onay seçeneği seçilir ardından admin panelinize yer alan, ''Telefonla Onay Bekleyen Ödemeler'' alanına düşer, siz müşteriyi aradıktan ve sipariş onayı aldıktan sonra siparişi onaylandı durumuna getirerek, sipariş özeti tablosunda da güncellenmesini sağlayabilir ve sipariş olarak geçebilirsiniz. Telefon numarası istenen alanda yer alacak olan numara faturalandırma alanına girilen iletişim telefonundan direk sistem tarafından ayrıca çekilmektedir. İlgili numarayı yeniden düzenleme için de bu alan kullanılabilir.

Müşteri Hizmetleri İle Onay Sistemi

Sipariş Onayı 

Admin paneli onay alanı görünümü;  Eğer, onay seçeneklerinden herhangi biri seçilmeden sipariş tamamlanırsa, ilgili sipariş direkt Telefonla onay bekleyen siparişler alanına düşmektedir.

Onay Alanı Görünümü

 Kapıda Ödeme onay sistemi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. 

 

 

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax