Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kapıda Ödeme SMS Onayı İçin Geliştirme Yapıldı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kapıda Ödeme SMS Onayı İçin Geliştirme Yapıldı

 

E-ticarette en sık karşılaşılan sorunların temel nedenleri, kapıda ödeme yönteminde, yanlış sipariş ya da sahte sipariş durumlarıdır. Kapıda ödeme, sipariş oranı yüksek bir ödeme tipi olmasına rağmen, iade oranları da bir o kadar yüksek olabiliyor.

Yanlış sipariş ya da sahte sipariş durumlarını önlemek adına kullanılan kapıda ödeme onay yöntemleri bu tip sorunları en aza indirgemeye yardımcı oluyor. Kapıda ödeme onay yöntemleri iki şekilde gerçekleşiyor; birincisi SMS ile onaylama, ikincisi ise müşteri hizmetleri beni arasın seçeneğidir. Kapıda ödeme onay sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Kapıda ödeme SMS onay seçiminde yapılan yeni düzenleme ile;

  1. Kullanıcı, SMS ile onay butonuna bastıktan sonra ''SMS'im Gelmedi Müşteri Hizmetleri Beni Arasın''seçimi ile aranmak isteyebilir.

 Kapıda Ödeme SMS Onayı İçin Geliştirme Yapıldı

2) Kullanıcı, onay ekranında telefon numarasını değiştirdiğinde, güncelle butonuna basmak zorunda kalmaması için numarayı değiştirip sms ile onayla butonuna bastığında ekrana; '' SMS onayı alınacak telefon numaranız 0555 xxx xx xx şeklinde değiştirilecektir, emin misiniz?'' şeklinde bir uyarı pop-up'ı çıkacaktır. Tamam seçimi ile SMS ile onay işlemi tamamlanacaktır.

 

 

SMS Onayı  

 

 

 

 

Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax