Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Kar Zarar Raporu Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kar Zarar Raporu Eklendi

Tarih aralığında satılan ürünlerden yapılan karı satılan adedi ve kalan adedin görüldüğü rapordur.


E-ticaret kullanıcısınız ancak sattığınız ürünlerden ne kadar kar ne kadar zarar ettiğinizi tam olarak bilemiyorsunuz ya da bunu görmek için detaylı bir rapor sisteminiz yok.Ticimax'ın kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerden biri de kar-zarar raporudur.Kar-zarar raporu için ayrı bir panel üzerinden satışlarınızın genel durumunu,satılan ürün adedi ve fiyat durumlarını takip edebilirsiniz

Bu rapor ile birlikte ürün performanslarını hangi ürünlerin sizin için karlı hangilerinin karlı olmadığını belirleyerek ağırlık vereceğiniz ürünleri belirleyebilir sitenizin genel durumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve bunlara bağlı olarak da satış stratejilerinizi oluşturabilirsiniz.

Aşağıda ki ekran görüntüsünde kar-zarar raporuna kısaca göz atabiliriz;Seçtiğiniz tarih aralığında ürünle alakalı bilgileri ve stok durumunu alış ve satış fiyatlarını ve satılan ürünlerin tedarik edildiği firmalar ve kar-zarar durumunuz net olarak görünmektedir.


E-ticaret'te Başarı için Ticimax!


20/02/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret