Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kargo Etiket Çıktısına Takip Numarası Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kargo Etiket Çıktısına Takip Numarası Eklendi

 

Bir ya da birden fazla siparişe ait kargo etiketleri, sipariş yönetimi panelinde, işlemler menüsü altından  tek adımda çıktı alınabilmektedir. Yapılan yeni düzenleme ile bu alana bir ekleme daha yapılmıştır. 

Yenilenen ''kargo etiket çıktı'' alanına, ilgili siparişe ait ''kargo takip numarası'' eklenmiştir.  Bu düzenleme ile sipariş kargolama işlemleri daha da kolaylaşmaktadır. Daha öncesinde her siparişin kargo etiketine manuel olarak  eklenen takip numarası artık kargo etiket çıktısında hazır olarak gelmektedir.

Örnek kargo etiketi aşağıda yer almaktadır.

 

Kargo Etiket Çıktısına Takip Numarası Eklendi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax