Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kategori Sayfalarına Banner Ekleme Özelliği Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kategori Sayfalarına Banner Ekleme Özelliği Eklendi

Kategori sayfalarına banner eklenmesi

Yazılım geliştirmelerine ve yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. Bunun en yeni örneği ise kategori sayfalarına banner eklenmesi özelliğidir. Artık her kategorinin altına slider alanına birden fazla banner ekleyebilecek ve ilgili kategorilere dinamizm kazandırabileceksiniz.

Bu özelliği kullanmak için, Kategori Yönetiminde ilgili kategori satırındaki Slider linkine tıklayarak açılan sayfaya ekleyerek,  bannerların o kategorinin sayfasında gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Şu anda sadece Özel Tasarım alanlara bizim tarafımızdan açılacak olan bu alan ilerleyen zamanlarda hazır tasarım kullanan müşterilerimizin kullanımına da açılacak. Bu özellik Fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Örnek görünüm ;

 

Kategori Sayfalarına Banner Eklenmesi

 

 

 

Kategoriye Slider ekleme özelliği kategori yönetimi alanından yapılmaktadır...

Kategori Yönetimi

 

 

 ..Slider detayları kısmında, ilgili düzenlemeleri yapıp kaydet demeniz yeterli.

Slider Detayları

 

 

 

 

E-ticaret'e Ticimax ile Başlayın!

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax