Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Kendin Tasarla Modülü

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kendin Tasarla Modülü

Kendin tasarla modülü ile müşterilerinize istedikleri ürünleri özelleştirme imkan verin!

Kendin tasarla modülü; kullanıcılarınıza, T-Shirt, Bardak v.b. kişiselleşebilen ürünlerin tasarımlarını istedikleri gibi yapabilme imkanı sağlıyor.Yönetim panelinize, Tasarım yapılmasını istediğiniz ürünleri ekleyerek, kendin tasarla özelliğini aktif etmeniz yeterlidir.Kendin tasarla özelliğini kullanarak tasarlanan ürünler satın alma işlemi sonrası, yönetim panelinde siparişler kısmına detaylı olarak düşmektedir.

Kendin tasarla modülünü kullanarak Kullanıcı, kişiselleştirmek istediği ürüne resim ekleyerek tasarımı düzenleyebilir, resim üzerinde sistem özellikleri içerisinde boyut, renk ya da şekil olarak farklılaştırma yapabilir.Birden fazla resim ekleyebilir ya da tüm resimleri silerek yeniden üzenleme yapabilir.Resim değil de yalnızca metin eklemek isterse bunu da yapabilir, birden fazla metin ekleyerek puntoları ayarlayabilir ya da tasarım seçenekleri ile metinleri zenginleştirebilirler.

Kişiye özel tasarım ürünleri satışı düşünüyorsanız ya da yapıyorsanız Kendin Tasarla Modülü ile kullanıcılarınıza farklı bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.Siparişlerinizin artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kendin tasarla modülünü test etmek için tıklayın 

22/05/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret