Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kolay kargo desi giriş özelliği eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kolay kargo desi giriş özelliği eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

 Kolay kargo desi giriş özelliği sayesinde ilgili kargo firmasını seçerek kargonun başlangıç desi ve fiyat gibi bilgilerini ekleyip artış kademelerini belirleyebiliyorsunuz. Artış kademelerine bağlı olarak fiyatların değişmesini sağlayabiliyorsunuz.  Bu özellik ile hızlı desi oluşturma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Örnek;  Yurtiçi kargo'nun desilerinin 1 ile 100 arası 10'ar 10'ar artarak desilerin oluşturulmasıyla birlikte fiyatlarında 5'er TL arttırılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Başlangıç desi; Kargonun başlayacağı desi değeri ( örn; 1)

Başlangıç fiyat; İlk desi aralığının başlangıç fiyatı ( örn; 5 TL)

Desi artış kademesi; Desi aralığının artışının belirlendiği değer (örn; 10)

Fiyat artış kademesi; Desi aralıklarındaki fiyatların artış değeri (örn; 5 TL)

Son desi; Kargonun bitiş desi değeri (örn; 100)

 

Kolay Kargo Desi Giriş Özelliği

 

 

 

Test etmek için şimdi demo isteyin.

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax