Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Kombin Modülü Eklendi!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kombin Modülü Eklendi!

Ticimax'tan bir yenilik daha!

Son zamanlarda bir çok e-ticaret sitesinde yer alan ''Haftanın Kombini'' ya da ''Günün Kombini'' gibi ürün etkinliklerine rastlayabiliyoruz ancak bu kombinleri elde etmek için kullanıcıların tek tek ürünleri sepete ekleyip sipariş vermeleri biraz zaman alabiliyor ,Alt yapımızı kullanan müşterilerimiz için kombin kampanyalarını daha rahat ve hızlı yapabilmeleri için Kombin Modülü özelliğini ekledik ve bu özellik şu anda Türkiye'de sadece Ticimax alt yapısındadır.
Kombin Özelliği ile birlikte, Kombin Etkinliklerini kolayca yapabilir ve kombinleri hızlı bir şekilde istediğiniz anda güncelleyebilir ayrıca müşterilerin istedikleri kombini kolayca satın almalarını sağlayabilirsiniz.


Kombin Modülü Özelliğine Kısaca Göz Atalım,

Ticimax yönetim paneliden Ürün yüklemelerinizi yaptıktan sonra kombin ürünleri kısmından,kombin özelliğini aktif hale getirerek ilgili ürünleri ekledikten sonra,kombin yapmak istediğiniz ürünleri bir araya getiriyorsunuz ardından kombin yapmak istediğiniz ürünler sayfanızda yer alıyor.Ticimax ile E-Ticaret'te Başarıyı Kolayca Yakalayın!

06/04/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN