Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartında Yeni Dönem 17 Ağustosta Başlıyor

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kredi Kartında Yeni Dönem 17 Ağustosta Başlıyor

Türkiye Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kısa bir süre önce kullanıcıları internet dolandırıcılığına karşı korumak için yeni bir karar aldığını açıklamıştı. 17 Ağustos 2017  itibarıyla tüm kullanıcıların, kredi ve banka kartlarını internetten yapacakları işlemlerde kullanabilmek için bankalarıyla irtibata geçerek gerekli onayı vermeleri gerekecek. 


Kullanıcılar gerekli onayı yazılı ya da bankalarının yönlendirmesiyle kısa mesaj ile yapabilecek. Açıklanan kararda, müşteri memnuniyetsizliği yaratmadan talep almak adına bankalara 6 aylık bir geçiş süresi verildiği belirtilmiştir. 


E-ticaret sitesi sahipleri yeni düzenleme ile ilgili bir duyuru yapmalılar


Satışlarının aksamaması içinse e-ticaret sitesi sahiplerinin, kullanıcılarına yeni düzenleme ile ilgili duyuru yapmaları gerektiğini hatırlatırız.Aksi halde online işleme kapalı olan kartlar nedeniyle satış kaybı yaşayabilirler. 

 


 

 


11/08/2017

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN