Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sipariş Düzenleme Yayında

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sipariş Düzenleme Yayında

Sipariş Düzenleme Ticimax'ta

E-ticaret sitenizde almış olduğunuz bir siparişte değişiklik olduğunda ne yapıyorsunuz? 
Artık müşterilerinize tekrar sipariş verin, ben adınıza tekrar sipariş oluşturuyorum demenize gerek yok. 

Müşteriniz bir kaç ürün aldı ve siparişinin içindeki sadece 1 ürünü iptal etmek veya değiştirmek istiyor. Diğer e-ticaret paketlerini kullanan firmalar tekrar sipariş yaratmak veya müşterisine tekrar sipariş geçin demek zorunda. Ama Ticimax e-ticaret paketlerini kullanan firmalar artık sipariş üzerindeki ürün, fatura ve ödeme şekillerindeki değişiklikleri yönetim panelinden zahmetsizce yapabiliyor. Müşterinin istemediği ürünü veya stoğunda olmayan ürünü sipariş detaylarından çıkartabiliyor, fatura bilgilerini değiştirebiliyor, başarısız olan ödemeleri tekrar almalarını sağlayabiliyor veya ödeme şekillerini kolayca yönetim panelinden değiştirebiliyor.

Sipariş değiştirme modülü ile hızınıza hız katın, işlerinizi kolaylaştırın!

E-ticaret'te başarı = Ticimax

 

İlgili modülü ücretsiz test etmek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

18/02/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax