Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Siparişte Çoklu Kargo Modülü Geliştirildi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Siparişte Çoklu Kargo Modülü Geliştirildi

Birden fazla ürünün olduğu tek bir siparişi birbirinden ayrı teslimat yöntemi ile müşterilerinize ulaştırmanızı sağlayan bu modül işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Özellikle gıda sektöründeyseniz ya da farklı lokasyonda bulunan fiziki mağazalarınız ile aynı stokları kullanıyorsanız çoklu kargo modülü e-ticaret sitenizin olmazsa olmaz bir parçası olacak.

Örneğin; Kazak ürününe ''Kurye'' gönderi tipi tanımlı olsun, Etek ürününe de ''X Kargo'' bu iki ürünün olduğu siparişi bu şekilde iki ayrı kargo seçeneği olarak son kullanıcıya sunabilirsiniz.

Buna ek olarak temsilci modülü de aktifse, ürünle eşleşerek dağıtan ve siparişi hazırlayan kişi bilgisi de sipariş adımında görünür.

 

Siparişte Çoklu Kargo Modülü Geliştirildi

Siparişte çoklu kargo modülü incelemek için tıklayınız.

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax