Tedarikçi Entegrasyonlarına Yenileri eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Tedarikçi Entegrasyonlarına Yenileri eklendi

Türkiye'nin en gelişmiş XML Tedarikçi Entegrasyon Alt Yapısı Güçleniyor!


E-ticaret'e yeni başlıyorsunuz ancak hangi ürünü satacağınıza ya da ürünü nereden alabileceğinize karar veremediniz, Ticimax müşterilerine sunduğu tedarikçi entegrasyonları ile bu sorularınızın cevabına kolayca yanıt bulma imkanı sağlıyor.

E-ticaret'e başlarken ürün eklemeleri ve ürün düzenlemeleri en çok dikkat edeceğiniz kısımdır, bu tür detayları tek tek manuel olarak girmeniz durumunda bir çok hata ile karşılaşabilir ve bunları gözden kaçırabilirsiniz ve bu hatalar müşterilerin gözünde kötü bir iz bırakabilir. Bu tür hataları önlemek adına ürünleri tedarik ettiğiniz firmadan XML yardımı ile Ticimax'ın gelişmiş XML altyapısı sayesinde e-ticaret sitenize tek tuşla ve kolayca aktarabilirsiniz. XML entegrasyonlar ile beraber zamanınız da size kalır. 


Aşağıda yer alan firmalarla görüşüp anlaşma sağladıktan sonra size verecekleri XML yardımıyla ürünleri kendi e-ticaret sitenize aktarıp satışlara hemen başlayabilirsiniz.

 

 

 

19.02.2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN