Ticimax-GittiGidiyor İşbirliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax-GittiGidiyor İşbirliği

TİCİMAX-GİTTİGİDİYOR İŞBİRLİĞİ İLE TİCİMAX MÜŞTERİLERİNE

 6 AYLIK MEGA MAĞAZA HEDİYE

 

Ticimax -GittiGidiyor  işbirliği ile GittiGidiyor'da mağaza açarak işlerinizi daha da büyütebilir,  marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. 

GittiGidiyor Mega Mağaza ile;

  • Ücretsiz listeleme,
  • Ücretsiz ekstra özellik kullanımı,
  • Avantajlı ürün listeleme ücretleri,

 

Ticimax müşterilerine özel olan bu fırsattan hemen faydalanın!

6 aylık mega mağaza hediyesi için  gerekli olan aşağıda yer alan başvuru koşullarını izleyerek  başvurunuzu yapabilirsiniz.

*Kobi paketini sadece GittiGidiyor'da ilk defa satış yapacak ve dokuz ana kategoride satış yapan firmalar kullanabilir. (Moda - Elektronik - Kozmetik, Kişisel Bakım - Bebek, Anne - Ev, Bahçe ve Ofis - Spor, Outdoor - Hobi, Eğlence ve Sanat - Otomobil, Motosiklet - Süpermarket kategorileri) Bu kategorilerin dışında ürün satan firmalar kobi paketinden faydalanamamaktadır.

*Satışa çıkarılacak ürünler, GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi ve eklerine uygun olmalıdır. GittiGidiyor sitesinde yer alan Yasaklı Ürünler ve Listeleme Kuralları sayfalarındaki kurallara uymayan satıcıların GittiGidiyor üyelikleri iptal edilecektir.

*GittiGidiyor üyeliği ya da bağlantılı eski üyelikleri herhangi bir sebepten iptal edilen veya askıya alınan firmaların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

*Başvurusu onaylanan satıcılara 6 aylık ücretsiz Mega Mağaza aboneliği tanımlanır.

 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

 

25.10.2017

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN