Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax müşterileri başarıya doymuyor

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax müşterileri başarıya doymuyor

Tazedirekt'in kapanmasıyla yükselişe geçen Tazemasa, tüm Türkiye'ye açıldı!


 

Tazedirekt'in kapanışıyla birlikte Türkiye'de taze gıdalar dikeyinde faaliyet gösteren online dağıtım servislerinin geleceğine şüpheyle bakılıyor. Ancak durum Tazemasa'nın büyümesine engel oluşturmamış gibi görünüyor. Bugüne kadar yalnızca İstanbul'da faaliyet gösteren Tazemasa, büyümesini hızlandıracak önemli bir adım atarak, servisini tüm Türkiye'ye açtığını duyurdu.

2012 yılının Aralık ayında Fahir Özcan'ın bir online market projesi olarak başlayan Tazemasa, bu yıl pazardaki üçüncü yılını geride bırakıyor. İlk günden bugüne kadar her yıl 2-3 kat büyüyerek yoluna devam eden Tazemasa geçtiğimiz Mart'ta bizimle aylık 4 bin 500 sipariş ortalamasına ulaştığını paylaşmıştı. Tazedirekt kapanışıyla birlikte yüzde 30'luk bir büyüme yakaladığını söyleyen Tazemasa, yakın rakibinden doğrudan üretim operasyonlarını üstlenmemesiyle ayrışıyor. Tazemasa e-ticaret sitesindeki binden fazla ürünü doğrudan üreticilerden satın alıyor ve müşterilerine ulaştırıyor.

Bugüne kadar yalnızca İstanbul'da hizmet veren Tazemasa'nın tüm Türkiye genelinde dağıtıma başlaması büyümesini ciddi ölçüde hızlandırabilir. Diğer taraftan servisin operasyonel maliyetlerini de yukarı çekecek gelişme girişimi yeniden yatırım almaya yönlendirebilir. Tazemasa ilk yatırımını 2014'te Inventures'dan almıştı.

Kaynak; http://webrazzi.com/2016/11/30/tazedirektin-kapanmasiyla-yukselise-gecen-tazemasa-tum-turkiyeye-acildi/

30/11/2016

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN