Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax ve Edoksis İşbirliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Edoksis İşbirliği

 

Ticimax ve Edoksis İşbirliği

Hemen Başvur

e-Dönüşüm için Stratejik Ortağınız

Edoksis (Elektronik Doküman Sistemi), Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren SabancıDx'in bir markasıdır. Kurumların ihtiyaç duydukları elektronik belge akışlarını yönetebildikleri uygulama ve hizmetleri geliştirir.

Yasal Mevzuata Uyum ve Belge Akışlarınız için Dijital Çözümler

Edoksis kurumsal yapısı ile GİB tarafından tanımlanan standartlara tam uyumlu, güvenli, hızlı ve kesintisiz;

e-Fatura, e-İrsaliye, e-Arşiv, e-Defter

ürün ve hizmetlerini sunar, ilgili destek süreçlerini yönetmenize yardımcı olur.

Edoksis ile Hızlı, Güvenli, Kesintisiz Hizmet

7x24 hizmet ile süreçlerde hız, kontrol edilebilirlik, iş gücü tasarrufu, güvenlik ve çalışan verimliliği sağlayan Edoksis, farklı sektör ve ölçekteki firmalara sunduğu kesintisiz ve hatasız hizmet ile öne çıkar. ISO Standartları ile güvenli bir platform sunar.

İşletim, Yazılım ve Operasyon Süreçlerinin Tek Sahibi

Edoksis'in işletim, yazılım ve operasyonun tek sahibi olması, veri güvenliği konusundaki uzmanlığı, SabancıDx Datacenter ile yedekleme olanağı, sektörel gelişmeleri vizyoner yaklaşımı ile kullanıcılarına yansıtması size güçlü ve güvenilir bir iş ortağı ile e-Dönüşüm sürecini yaşama olanağı sağlar.

 

Karmaşık Süreçlere Akıllı Çözümler

Karmaşık süreçlerinizi "akıllı" hale getiren, finansal kontrollerin güvenliğini sağlayan hizmetleri ile Edoksis, yasal mevzuata uyumun yanı sıra sayısız fayda sunar.

Gelişmiş Analiz Özelliği ile Verileriniz Kontrol Altında

Edoksis gelişmiş raporlama ve analiz özellikleri ile kullanımı kolay ve esnek bir yapı sunar. Yönetici paneli ile anlık olarak özet bilgilere ulaşabilir, finansal verileriniz üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.

 

ERP Çözümleri ile Güçlü Entegrasyon

Edoksis, firmaların kullandığı ERP uygulamaları ile web servisleri sayesinde güçlü entegrasyon imkanı sağlayarak işlem tekrarından sizi kurtarır.

Mobil Uyum ile İşlem ve Raporlama Verimliliğinizi Artırın

Ofis dışındayken gelen, giden ve e-Arşiv "fatura arama" ekranları ile istediğiniz faturalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelen-giden son fatura gösterimi ise sürekli olarak güncel bilgilere ulaşmanızı sağlar. Ayrıca mobil uyum ile güncel GİB ve Edoksis duyurularından anında haberdar olabilirsiniz.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN