Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Yango Delivery İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Yango Delivery İş Birliği

 

Ticimax ve Yango Delivery İş Birliği

Hemen Başvur

Yango Delivery Hızlı Teslimat Hizmetleri

• Aynı gün teslimat: Gün içerisinde verilen siparişler kurye tarafından alınır ve aynı gün içerisinde teslim edilir.

• Ertesi gün teslimat: Gün içerisinde verilen siparişler kurye tarafından alınır ve ertesi gün teslim edilir.

Nasıl Çalışır?

Ticimax App Store içerisinden uygulamayı yükleyip ürünleri göndereceğiniz depo bilgilerini kaydetmeniz gerekir. Bu işlem sırasında, Yango Delivery – Hızlı Teslimat platformuna da bir satıcı kaydı oluşturmanız için sistem sizi yönlendirecektir. Bu işlemden sonra Yango Delivery – Hızlı Teslimat operasyon yetkilisi sizlere ulaşacak ve entegrasyonu kolayca tamamlamanız için destek olacaktır.

Yango Delivery ile ürün gönderimi yaptığınız depo ile son kullanıcının teslimat adresi aynı şehirde ise, aynı gün teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Rotalar algoritmalara göre optimum şekilde oluşturulur ve siparişler kuryelere gönderilir. Bu sayede teslimat süreleri, verimsizlik ve maliyetler azalır.

Entegrasyonun Avantajları

• Kolay ve hızlı sipariş oluşturma

• Yapay zeka tabanlı güzergah belirleme

• Göndericiler ve alıcılar için eş zamanlı kurye takibi

• Tahmini teslimat saati bilgisi

• Sipariş Durumu, Gösterge Paneli ve Analizler

• Anlık Canlı Destek

Gereksinimler

Entegrasyondan yararlanabilmek Yango müşterisi olmanız ve Yango Delivery - Hızlı Teslimat uygulamasını yükledikten sonra adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax