Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Tozlu.com E-Ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Tozlu.com E-Ticaret Başarı Hikayesi
Tozlu.com Başarı Hikayesi

Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapımızı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

Tozlu.com Başarı Hikayesi

İnci Dindar

Tozlu.com E-ticaret Yöneticisi

Tozlu.com Hakkında

 

2001 yılında Hüseyin Tozlu tarafından kurulan Tozlu.com’un yolculuğu Samsun’da başladı. Müşterilerinden aldığı destek ile beraber kısa sürede bölgenin en güçlü hazır giyim markalarından biri haline getirdi. Kendini sürekli geliştirerek bayan giyim sektöründe büyük bir tecrübeye sahip olmuştur. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Tozlu, kurulduğu ilk günden beri online satışı hedeflemekte ve bugün satışlarının tamamı dijital platformlarda gerçekleşmekte.

 

"Birbirinden özel elbiselerden pantolonlara, ayakkabıdan çantaya kadar tüm giyim gruplarınının yanı sıra Ev & Yaşam, Çocuk, Kişisel Bakım & Kozmetik kategorilerinde de en iyi fiyatları sunuyor."

 

Ürün çeşitliliği yüksek olan ve bu konuda geniş bir yelpazeye sahip olan Tozlu.com “Güzel Giyinmek Herkesin Hakkı” prensibiyle çıktıkları bu yolda, 2012 yılında Ticimax altyapısından faydalanarak global bir online alışveriş sitesi olmuştur. Bugün “Daha Fazla Ödeme” diyerek hızlı ve güvenilir alışverişi yine Ticimax alt yapısıyla müşterileri ile buluşturuyor.

 

Ticimax ile Ortalama Sepet Tutarlarında Yükseliş Yaşadık

Tozlu.com Ticimax ile 2019 yılında teknoloji alt yapısını yenileyip kullanıcı deneyimi tarafındaki yenilikleriyle müşterisiyle buluştu. Bu yenilenme ile beraber sepet tutarlarında büyük oranda değişim yaşandı. Ortalama sepet tutarı oranında %11,24 artış oldu. Ortalama sepet tutarı Mobilde %12’lik bir artış gösterirken masaüstünde yaklaşık %4,5 yükseliş gösterdi.

 

“Ticimax ile kategori tanımlama işlemleri, sınırsız Landing Page oluşturma ve cihaz bazlı ön yüz çözümleri”

 

Hem SEO hem de kullanıcı deneyimi için büyük önem taşıyan kategori yapımızı hızlı ve esnek şekilde oluşturabiliyoruz. Hazırlanan kategori ve Uniform Resource Loader’lar (URL), SEO standartlarına uygun şekilde kullanıcıya ulaşıyor. Bu sayede daha kolay ve pratik bir iş akışı sağlayabiliyoruz.

 

En yeni ve en beğendiğimiz özelliklerinden bir diğeri ise kullanıcı deneyimi odaklı cihaz bazlı son kullanıcı ekranları oluşturabiliyor olmak.

 

Ayrıca hedef kitlelerimize özel sınırsız landing page’ler oluşturarak dönüşümü arttırma imkanı sağladık. Ayrıca yeni XML entegrasyonlarımız ile reklam çalışmalarımızı daha da optimize etmeye başladık.

 

Dönüşüm Oranımız Büyük Bir Artış Gösterdi, Site Ziyaretlerimiz Çoğaldı

 

%1,68'den %2,35'e yükselen dönüşüm oranımız %40,19 artış gösterdi. Bizim için oldukça önemli olan dönüşüm oranlarımızı incelediğimizde çıkan sonuç bizi oldukça memnun etti. Mobilde %1,56'dan %2,05'e yükselerek %31,85’lik bir artış gösterirken masaüstünde de sonuçlar bir o kadar iyiydi. Masaüstünde de %3,01'den %4,84'e yükselerek %60,92 artış gösteren dönüşüm oranımız ile sitemize gelen trafiği daha fazla satışa çevirdik.

 

Bizim İçin En Önemlisi 7/24 Destek

 

Ticimax ile çalışmamızda kendimize bir hedef belirledik. Bundan sonraki hedeflerimizden biri ise; User-ID entegrasyonu gerçekleştirerek kullanıcıları farklı platformlarda tekilleştirmek. Böylece kullanıcıların cihaz bazlı yolculuklarını raporlayıp buna göre reklam stratejilerini oluşturmak istiyoruz.

 

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax