Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Tüm Sepette Ücretsiz Kargo Seçeneği Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Tüm Sepette Ücretsiz Kargo Seçeneği Eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Kargo bedava kampanyaları e-ticaret sitelerinin vazgeçilmez ve en etkili satış araçlarından biridir.  Kargo bedava kampanyaları, e-ticaret sitelerinde kimi zaman sadece tek bir ürün ile sınırlandırılırken kimi zaman da belirli bir alışveriş tutarının üstündeki alışverişlerde geçerli olacak şekilde kurgulanmaktadır. Bu tarz kargo kampanyaları kullanıcılar nezdinde alışverişi tamamlada ki en önemli yönlendiricidir. 

Tabii bazı durumlarda, yüksek kargo bedelleri ya da ödeme adımına gelindiğinde sürpriz kargo fiyatları ile karşılaşan kullanıcılar, alışverişi yarıda bırakıyor ya da alışverişe hiç başlamadan siteden ayrılıyorlar.Kargodan dolayı kaybedilen satışları en aza indirgemek adına Ticimax kargo ücretsiz kampanyalarını geliştirmeye ve yenilikler yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda yapılan en son özellikse ürün detaya eklenen'' Tüm sepette ücretsiz kargo'' seçeneğidir.  Bu parametre ile herhangi bir üründe yapılan ücretsiz kargo seçeneği, ilgili ürünün dahil olduğu alışveriş sepetindeki diğer tüm ürünlerin ücretsiz kargoya dahil edilmesini sağlıyor.   Yani kargo fiyatı ne olursa olursun eğer sepete ''Tüm sepette ücretsiz kargo'' özelliği olan bir ürün eklenirse sepetteki diğer ürünlerde de kargo ücretsiz olmaktadır. Eğer ilgili ürün sepetten kaldırılırsa sepetteki ürünler yeniden mevcut kargo fiyatına  dahil olmaktadır. 

 

*Ürün detaya eklenen parametre ile ürünün dahil olduğu sepetteki diğer tüm ürünleri ücretsiz kargo yapabilirsiniz ya da sonrasında bu özelliği pasife alabilirsiniz.

Tüm Sepette Ücretsiz Kargo Seçeneği

 

Tüm sepette ücretsiz kargo özelliğini incelemek için şimdi tıklayınız.

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax