Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Varsayılan Para Birimi İle Çekim Yeniliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Varsayılan Para Birimi İle Çekim Yeniliği

Ticimax e-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor.

Sipariş adımların en kritik noktası olan ödeme adımında kullanıcılar, çeşitli nedenlerden dolayı siparişten vazgeçebiliyorlar. Bu vazgeçişlerin önüne geçmek için ödeme yöntemlerini çeşitlendirmek, taksit imkanı sağlamak, sürpriz fiyatlar göstermekten kaçınmak gereklidir.

Ticimax, ödeme adımına yeni bir düzenleme getirerek bankanın desteklemediği para birimi ile sipariş verilmek istendiğinde varsayılan para biriminden çekim yapılabilmesini sağladı. Örnek verecek olursak;  ilgili banka USD'yi desteklemiyor ama ilgili ülkede o para birimi seçilmiş ve siparişin son aşamasında müşteri kaybetmemek için varsayılan para birimi ile çekim gerçekleştiriliyor. 

 

 

 

15 gün ücretsiz test etmek için tıklayın.

26/03/2018

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax