Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ürün Aksesuar Grupları Modülü ile Ürün Detayı Zenginleştirin

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ürün Aksesuar Grupları Modülü ile Ürün Detayı Zenginleştirin

Ürün aksesuar grupları, kampanyalı ya da indirimli ürünlerinizi sunmanın en etkili modüllerinden biridir. Ürün aksesuar grupları, aynı zamanda ana ürüne ait aksesuarları ya da ek ürünleri sunmak içinde kullanılabilir. Yapı olarak benzer ürünler ve tavsiye edilen ürünler yapısındadır ancak bu modülde ki fark başlığı istediğiniz şekilde oluşturmanız ve sınırsız bir şekilde gruplar açabilmenizdir. Bu modülü benzer ürünler ve tavsiye edilen ürünlere ek olarak da kullanabilirsiniz. Etkili bir çapraz satış yöntemi olan ürün aksesuar grupları sepet oranlarınızı yükseltmede oldukça yardımcı bir araç olacaktır.  Oluşturulan ürün aksesuar gruplarından müşterileriniz istedikleri ürünü kolayca sepete ekleyip satın alma yapabileceklerdir. 

 

*Sizin için seçtiklerimiz şeklinde bir isim ile gruplarınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Ürün Aksesuar Modülü

 

*Ürün yönetiminden ilgili ürünlere aksesuar grubu atamanızı gerçekleştirebilirsiniz ve bu grupta görünmesini istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Ürün aksesuar gruplarını tüm ürünler için kullanabileceğiniz gibi oluşturduğunuz grubun yer almasını istemediğiniz ürünlerden de kolayca kaldırabilirsiniz. 

 

Ürün Yönetiminde Ürünleriniz Kolayca Kaldırabilirsiniz

 

 

 

 

*Ürün detay sayfasında görünecek örnek görünüm aşağıda ki gibidir, müşterileriniz ileri ya da geri doğru ilerleyerek ürünler arası geçişler yapabilirler.

 

 

Ürünler Arası Geçiş

 

 

Ürün aksesuar gruplarını incelemek için şimdi demo isteyin! Modül hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN