Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Instastory Modülü

InstaStory Modülü ile Instagram hikayeleriniz artık e-ticaret sitenizde! Her gün 500 milyondan fazla Instagram kullanıcısı hikayeler kullanıyor. InstaStory modülü ile hikayelerin gücünü e-ticaret sitenizde kullanmaya başlayın.

Ticimax InstaStory Modülü Özellikleri

  • Instagram HikayeleriniziAna Sayfanıza Taşıyın

    Ürünlerinizi anlattığınız ya da müşteri deneyimlerini paylaştığınız yaratıcı hikayelerinizi e-ticaret sitenizin ana sayfasına yerleştirin ve yeni alışverişlere teşvik edin.
  • Eş Zamanlı Güncelleme Özelliği ileGüncel Kalın

    Yeni paylaştığınız her hikaye anında e-ticaret sitenizde yer alırken, kaldırdığınız ya da 24 saat sonra silinen hikayelerde eş zamanlı olarak ana sayfanızdan da kalkar.
  • Kolay Yönetim veHesap Güncelleme

    Tanımlı olan Instagram hesabını tek adımda dilediğiniz zaman yeni bir hesapla değiştirebilirsiniz. Üstelik bu hesapların işletme hesabı olmasına gerek olmadan.
Ticimax InstaStory

InstaStory Nedir?

Instagram API entegrasyonu ile Instagram hikayelerinizi direkt e-ticaret sitenize aktarmanızı sağlayan özelliktir. InstaStory ile e-ticaret sitenize yepyeni bir soluk kazandırarak kullanıcıların Instagram’da yaşadıkları deneyimi e-ticaret sitenizde devam ettirmelerini sağlayacaksınız. InstaStory ile markanızın ve ürünlerinizin hikayesini daha da güçlü anlatacaksınız!
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax