Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Affiliate Marketing ve
Koleksiyon Özelliği

İş Ortaklıklarıyla Kazancınızı Artırın,
İzleyin ve Yönetin!

Influencer’lar ile iş birliği yaparak hedef kitlenizde yer alan kişilere ulaşabilir, kitlenizi geliştirebilir, marka bilinirliğinizi artırabilir ve özel koleksiyonlar ile daha fazla satış yapabilirsiniz.

Ticimax Affiliate Template
 • Affiliate Marketing Ciro ve Hak Ediş Takibi
  Ciro ve Hak Ediş Takibi
 • Affiliate Marketing Influencer ve Koleksiyon	Performans Raporu
  Influencer ve Koleksiyon
  Performans Raporu
 • Affiliate Marketing Shorten URL Yapısı
  Hak Ediş Ödeme Esnekliği
Ticimax Affiliate Gif

Koleksiyonlar Oluşturun Özel İş Birlikleri İle
Kitlenizin Dikkatini Çekin!

Satış Ortaklığı Modelinizi Seçin

Üyelerinizi ve satış ortaklarınızı influencer olarak atayabilir ve dilediğiniz kişilerle iş birliği yapabilirsiniz.

 

Hak Ediş Kriterlerini Belirleyin

Influencer ve satış ortağı özelinde; Koleksiyon, kategori, kazanç yüzdesi, minimum tutar, hedef tarih ve genel hedef tutarı özelinde belirleyebilirsiniz.

Belirlenen komisyon oranını, sipariş miktarını, satış hedeflerini yönetebilir ve iş ortaklarınızın kazançlarını takip edebilirsiniz.

 
Ticimax Affiliate Satış Ortaklıı
Ticimax Affiliate Koleksiyon

Öne Çıkarmak İstediğiniz Koleksiyonu Oluşturun

Satış ortaklarınız, favori ürünlerini bir araya getirerek özel koleksiyonlar oluşturabilirler.

Özel koleksiyon oluşturma özelliği sayesinde satış ortaklarınız ister belirli bir kategorideki ürünleri koleksiyonlarına ekleyebilirken isterlerse de herhangi bir kategorideki ürünü seçerek koleksiyonlarındaki ürün sayısını artırabilirler.

Ticimax Affiliate Koleksiyon Modülü
Ticimax Sosyal Medya Affiliate

Koleksiyonlarınızı Sosyal Medyada Paylaşın

Satış ortakları oluşturdukları koleksiyonları kendi sosyal medya hesaplarında paylaşarak, ürünleri ön plana çıkarabilir ve yeni satışlar sağlayabilirler.

Ticimax Sosyal Medya Influencer

Koleksiyon Takibinizi Yapın

Satış ortaklarınız, koleksiyon modülü içerisinde yer alan takip özelliği sayesinde diğer kullanıcıların oluşturduğu koleksiyonları takip edebilmekte, yeni ürünler ve trendler hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

 

Koleksiyon Ziyaretçi Sayınızı İzleyin

Koleksiyonların, kaç kişi tarafından ziyaret edildiği incelenebilir ve bu özellik sayesinde koleksiyonların popülerliği ve ilgi çekiciliği gözlemlenebilir bu sayede müşterilerinizin hangi ürünlere ilgi gösterdiğini görebilir ve pazarlama stratejinize yön verebilirsiniz.

 
Ticimax Affiliate Ziyaretçi

Tutku, İlham ve E-ticaretin Kesiştiği Nokta:
Ticimax Affiliate Marketing

 
Ticimax Affiliate Marketing Modülü
Ticimax Affiliate Mobil

İş birliği yaptığınız Influencer’ların ve satış ortaklarının oluşturduğu koleksiyonlara hak ediş kriterleri belirleyin ve yaptığınız iş birlikleriyle satışlarınızı artırın.

Ticimax Performans Takibi

Performans Takibini Kolayca Yapın

Gelişmiş performans takibi özellikleri ile satış ortaklarınızın kazançlarını ve performanslarını kolayca izleyebilirsiniz.

 

Influencer ve satış ortaklarınızın hangi koleksiyondan ne kadar kazanç elde ettiğini ve ne kadar ödeme aldığını inceleyebilir hangi satış ortağınızın iyi performans gösterdiğini analiz ederek stratejinizi değiştirebilirsiniz.

 

Hak Edişleri Parçalı Ödeme Yapın

Hedeflediğiniz hak ediş tutarına ulaşan influencer ve satış ortaklarınız için kolayca ödeme yapabilirsiniz.

 

Parçalı ödeme özelliği sayesinde istediğiniz tutarda hak ediş ödemesi yapabilir ve geri kalan bakiyeyi bir sonraki tarihte ödeyebilirsiniz.

Ticimax Performans Takibi Affiliate

Afilliate Marketing ve Koleksiyon Modülü ile Bir Adım Öne Geçin!

Formu doldurun detaylı bilgi aktarmak üzere sizi arayalım.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax