Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax Blog

E-ticaret ile işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve önemli ipuçları Ticimax Blog'ta.

Stok Devir Hızı ile İlgili Bilmeniz Gerekenler
E-ticaret ile uğraşan firmalar için oldukça önemli olan stok devir hızı hesaplaması, firmanızda bulunan ürün stoklarının yıl içerisinde kaç kez yenilendiğini, stok yapmak için harcanan miktarın kaç kere harcandığını saptamak ve stoklarınızı yönetmek için oldukça önemli bir konudur.  
14 Oca, 2021
Yöresel ve Doğal Ürün Satışı Rehberi
Yöresel, organik veya doğal ürün satışı yaparak gelir elde etmek isteyenlerdenseniz, sizler de bu yazımızı okuyarak yöresel ürün satarken dikkat edilmesi gerekenler, e-ticaret sitesi tasarımı, sosyal medya içerikleri gibi birçok alan hakkında bilgi alabilirsiniz.
14 Oca, 2021
Mesajlaşma Uygulamaları
Whatsapp, gizlilik politikasını yenilediğini duyurduktan sonra birçok kişi farklı mesajlaşma uygulamaları aramaya başladı. Mesajlaşma Uygulamaları adlı bu yazımızda sizlere Whatsapp alternatifi uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz.
13 Oca, 2021
İş Kurma Kredisi Veren Bankalar 2021
İş kurmak isteyen kişilerin en çok problem yaşadığı konulardan biri sermayedir. İş Kurma Kredisi Veren Bankalar 2021 adlı bu yazımızda sizler için iş kurarken kredi çekebileceğiniz bankların hepsini bir araya topladık.
13 Oca, 2021
Basın Bülteni Nedir, Nasıl Yazılır?
Basın bülteni, kişi, kurum ve kuruluşların haber medyası için hazırladığı bir duyuru metnidir. Şahıs, kurum ve kuruluşlar genellikle bir konu hakkında bilgi vermek, duyuru yapmak ve resmî açıklama yapmak için basın bültenlerini haber medyası üyelerine teslim eder ve genellikle ilgili basın bülteninden sonra bir basın toplantısı düzenlenir.
12 Oca, 2021
Marka Sloganı Yaratırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Şey
Marka sloganı, bir işletmenin marka değeri oluşturmak için kullandığı mesajlardır. Yazımızda, sizlerin kendiniz veya firmanız için bir slogan yaratırken neleri göz önünde bulundurması gerektiğinden detaylarıyla bahsedeceğiz.
12 Oca, 2021
Kripto Paralar Hakkında Bilmeniz Gereken 7 Başlık
Kripto Paralar, yapılan işlemleri güvenli bir şekilde yapmak için kriptografi yani kısacası şifreleme kullanılarak tasarlanan dijital varlıklardır. Kripto paralar hakkında bilmeniz gereken 7 başlık adlı bu yazımızda sizlere kripto paralar hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.
11 Oca, 2021
Ticimax Vs Bigcommerce
E-ticarete ilk kez başlayacak şahıs ve firmaların öncelikle araştırdıkları konulardan biri de e-ticaret alt yapılarıdır. Ticimax vs Bigcommerce adlı bu yazımızda sizler için firmamız Ticimax ve Bigcommerce’yi tüm özellikleri bakımından karşılaştıracağız.
11 Oca, 2021
E-Ticarette Ürün Fiyatlandırma Stratejileri
E-ticarette ürün fiyatlandırma stratejileri adlı bu yazımızda fiyatlandırma nasıl yapılır, fiyatlandırma yapılırken nelere dikkat edilmelidir ve doğru fiyatlandırma stratejileri nelerdir bunları ele alacağız.
11 Oca, 2021
Kargo Desisi Nasıl Hesaplanır?
Kargo Desisi Nasıl Hesaplanır adlı bu yazımızda e-ticaret firmalarının en çok merak ettiği konulardan olan kargo süreçleri ve desi hesaplama ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bununla beraber firmanızın kargo süreçlerini yönetmesi için birkaç tüyoyu da sizlerle paylaşacağız.  
11 Oca, 2021
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Sonraki | Son
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN