Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax E-ticaret Blog

E-ticaret ile işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler ve önemli ipuçları Ticimax Blog'ta.

Hedef Kitle Nedir? Nasıl Belirlenir ve Analiz Edilir?
Hedef kitle, işletmelerin ürün, hizmet ve kampanyalarını duyurmak istediği ve ulaşmayı amaçladığı insan topluluğuna verilen isimdir. Genellikle hedef kitleler, demografi, yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları, eğitim düzeyi, tüketim alışkanlıkları göz önünde bulundurularak ayrıştırılır. Pazarlama ve satış çalışmalarında ise hedef kitle belirlemek, markaların başarısını artırırken müşterilerini tanımalarına da olanak tanır. Bunun yanı sıra hedef kitle analizi yapmak da markaların bütçelerini iyi bir şekilde optimize etmelerine olanak tanır.
25 Eyl, 2023
Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Nasıl Yapılır?
Sosyal medya yönetimi, bireylerin ya da şirketlerin sosyal medya platformlarındaki hesaplarını yönetme sürecine verilen isimdir. Genellikle bireysel kullanımlarda kişiler kendi sosyal medya yönetimlerini kendileri yaparken kurumsal sosyal medya kullanımında ise markalar çoğu zaman hedef kitlesine ulaşmak, marka bilinirliği yaratmak ve satışlarını artırmak için dijital pazarlama ajanslarından yardım almaktadır.
25 Eyl, 2023
Blog Yazarak Para Kazanmak: Kapsamlı Rehber & İpuçları
İnternetten para kazanmak isteyen kişilerin yapabileceği birçok iş bulunur blog yazarak para kazanmak da bunlardan birisidir. Genellikle blog yazarak para kazanmak isteyen kişiler ya kendilerine ait bir blog sitesi açabilmekte ya da var olan blog sitelerinde yazarlık yapabilmektedir.
15 Eyl, 2023
İran'a Satış Yapmak: İran'a Ürün Nasıl Satılır?
İran’ın potansiyel Pazar fırsatları ve E-ihracat kolaylıkları markaların ve kişilerin hedef Pazar olarak bu ülkeye yönelmesini sağlıyor.
11 Eyl, 2023
Google Bard Nedir? Nasıl Kullanılır?
Google Bard, Chat GPT ’ye rakip olarak Google tarafından 21 Mart 2023 tarihinde piyasaya sunulan bir Chatbot’tur. 200’den fazla ülkede aktif bir şekilde kullanılan Google Bard, Google’ın LamDA dil ailesini kullanmaktadır.
08 Eyl, 2023
Macaristan'a Satış Yapmak: Macaristan'a Ürün Nasıl Satılır?
Türkiye’den yurt dışına ürün satışı yapacak olan kişi ve işletmeler son dönemlerde Macaristan’a satış yapmaya yöneliyor. Macaristan’ın e-ticarete olan ilgisi ve ülkeye satış yapan girişimcimlerin döviz geliri elde etmesi gibi birçok neden hedef Pazar olarak bu ülkeyi seçen işletme sayısının artmasını sağlıyor.
05 Eyl, 2023
Jumia'da Satış Yapmak: Jumia'da Mağaza Nasıl Açılır?
Jumia, Yurtdışına satış yapacak olan markaların tercih edebileceği platformlar arasında yer alır. Jumia’da satış yapmak isteyen kişi ve işletmeler ise kolay bir şekilde mağazalarını kurarken birçok avantajdan da yaralanabilmektedir .
01 Eyl, 2023
Avusturya'ya Satış Yapmak: Avusturya'ya Ürün Nasıl Satılır?
Avrupa’nın en büyük ülkeleri arasında yer alan Avusturya, e-ihracat yapmak isteyen kişi ve işletmeler için oldukça önemli bir pazardır.
28 Ağu, 2023
Yeni Bir İşletme Nasıl Kurulur?
Yeni bir işletme kurma sürecinde önem vermeniz gereken konular arasında iş fikri oluşturmak yer alır. Çünkü yapacağız iş fikri ne kadar sağlam olursa işletmenizin ayakta kalma şansı o kadar artış gösterir.
25 Ağu, 2023
Amazon Kanada'da Satış Yapmak
Amazon'da satış yapmak isteyen markaların büyük bölümü Amerika pazarına yoğunlaşırken son dönemlerde birçok markanın da Amazon Kanada’da satış yapmaya başladığı görülüyor. Hatta çoğu marka hem Amazon Amerika’da hem de Kanada’da satıcı mağazası açarak birden fazla yerden satış yapıyor.
21 Ağu, 2023
E-ticaret Firmaları İçin Back To School Kampanyalarına Hazırlık Rehberi
Back to School okula dönüş anlamına gelir ve yeni eğitim öğretim yılının başladığını ifade eder. Öğrencilere eğitim verilmeye başlanan bu dönemde e-ticaret firmaları yapacakları kampanyalar ve pazarlama çalışmaları ile satışlarını artırabilmektedir.
17 Ağu, 2023
Doğrudan Pazarlama Nedir, Nasıl Yapılır?
Doğrudan pazarlama, markaların ürün ya da hizmetlerini potansiyel müşterilerine ulaştırmak için tercih ettiği bir pazarlama yöntemidir.
17 Ağu, 2023
İş Planı Nedir? İş Planı Nasıl Hazırlanır?
İş planı, işletmelerin ya da proje çalışmalarının temel hedeflerini belirlemek, stratejik rotalarını çizmek için hazırlanan belgelere verilen isimdir.
10 Ağu, 2023
Contra Marketing Nedir? Karşı Pazarlama Nasıl Yapılır?
Contra marketing Türkçede bilinen adıyla karşı pazarlama, geleneksel pazarlama çalışmalarının yanı sıra daha çok alışılmış normlara ve beklentilere meydan okuyan bir pazarlama stratejisidir.
10 Ağu, 2023
Performans Pazarlama Nedir? Nasıl Yapılır?
Performans pazarlama, dijital pazarlama stratejileri içerisinde yer alan ve ölçülebilir sonuçları ön plana alarak gerçekleştirilen pazarlama yaklaşımına verilen isimdir.
10 Ağu, 2023
E-ticaret Nedir? E-ticaret Türleri Nelerdir?
E-ticaret (elektronik ticaret), kişi ya da işletmelerin internet üzerinden ürün ve hizmetlerini sattığı ticari faaliyete verilen isimdir.
07 Ağu, 2023
Print on Demand Nedir?
Print on Demand (POD), Türkçe’de talep üzerine baskı olarak bilinir. E-ticarette yaygın iş modelleri arasında yer alan Print on Demand iş modelinde, ürünlere baskı yapmak için talep geldiğinde üretilip satışı yapılmaktadır.
04 Ağu, 2023
Karadağ'da Şirket Kurmak
Avrupa’nın güneydoğusunda yer alan ülkelerden birisi olan Karadağ’da şirket kurmak son dönemlerin en popüler konuları arasında yer alıyor.
04 Ağu, 2023
Kanada'ya Satış Yapmak: Kanada'ya Ürün Nasıl Satılır?
İnternetten satış yapmak isteyen kişi ve işletmeler belirli hedef pazar ülkesi seçiyor ve günümüzde birçok kişi ve işletme Kanada’ya satış yapmak istiyor.
04 Ağu, 2023
Digital Nomad (Dijital Göçebe) Nedir?
Dijital Nomad yani bilinen Türkçe anlamıyla Dijital Göçebe, zaman veya mekân kısıtlaması olmadan geçimini sağlamak için çalışan kişilere verilen isimdir.
04 Ağu, 2023
Motivasyon Sözleri: Hırsınızı Artıracak Başarı Sözleri
Her insan hayatının belirli bir döneminde motivasyonunu kaybedebilmektedir bazen kişiler yalnızca bir film izleyerek ya da motivasyon sözlerini okuyarak eski motivasyonlarını geri kazanabilmektedir.
28 Tem, 2023
Ebay'de En Çok Satılan Ürünler
eBay’de satıcılar tekstilden ev dekorasyonuna, petshoptan elektroniğe kadar birçok kategoride satış yapmakta ve satışlarını artırmaktadır. Kârlılık artırmak isteyen markalar da en çok satılan ürünler ile beraber kâr marjı yüksek olan ürünlere de yönelmektedir.
28 Tem, 2023
Dubaiye Satış Yapmak: Dubai'ye Ürün Satışı Nasıl Yapılır?
Dubai’ye satış yapmak isteyen kişi ve işletme sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Çünkü Dubai’ye satış yapan markalar hem döviz geliri elde etmekte hem de belirli hibe ve desteklerden yararlanmaktadır.
28 Tem, 2023
Affiliate Marketing Nedir? Nasıl Yapılır?
Affiliate marketing markaların ürün tanıtımı, hedef kitleye ulaşma ve satış artırmak için tercih ettiği bir dijital pazarlama yöntemidir.
15 Tem, 2023
Sermayesiz Para Kazanma: Sermayesiz Yapılabilecek İşler
İş kurmak isteyen birçok kişi sermayesiz para kazanma yollarını araştırır. Yeni iş kurmak isteyen kişilerin az sermaye ile iş kurmaları mümkündür.
15 Tem, 2023
KDV Nedir? Katma Değer Vergisi Nasıl Hesaplanır?
Katma Değer Vergisi yani bilinen kısaltmasıyla KDV, Türkiye’de üretilen ya da satışı yapılan ürünlerden elde edilen gelirler üzerinden alınan bir vergi türüdür.
15 Tem, 2023
Pinterest Nedir? E-ticaret Siteleri İçin Pinterest'te Para Kazanma İpuçları
Pinterest Nedir? E-ticaret Siteleri İçin Pinterest'te Para Kazanma İpuçları adlı bu yazımızda sizlere Pinterest hakkında bilgi vereceğiz.
07 Tem, 2023
Google Analytics 4 Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Google Analytics 4 Hakkında Bilmeniz Gerekenler adlı bu yazımızda Google’ın yeni ürünü olan GA4 hakkında sizleri bilgilendireceğiz.
07 Tem, 2023
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Sonraki | Son

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax