Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

E-ticaret Süreçlerinizi 7/24 Takip Edin
ve Kolayca Yönetin!

 

Ticimax Dashboard mobil uygulaması ile e-ticaret siteniz parmağınızın ucunda!

Ticimax Dashboard Google Play
Ticimax Dashboard App Store
Ticimax Dashboard Template

Tüm Raporlarınız Ticimax Dashboard ile Tek Ekranda

 

Ticimax Dashboard'da bulunan gelişmiş rapor özelliği sayesinde ciro, sipariş adedi, iade tutarı, kanal bazlı dağılım ve istatistiksel veriler gibi raporlarınıza gün, ay ve yıl bazında ulaşabilirsiniz.

 

Gelişmiş raporlar ekranında yer alan filtreler üzerinden günlük, son 7 gün, son 30 gün ve bu yıl filtreleri ile istediğiniz tarih aralığındaki raporlara ulaşabilir ya da özel rapor oluşturarak belirlediğiniz tarih aralığındaki istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz.

 
Ticimax Dashboard Analytics
Ticimax Dashboard Analytics Mobile

Siparişlerinizden Anında Haberdar Olun

Push bildirim özelliği ile siparişlerinizden anında haberdar olabilirsiniz. Bildirim türüne göre özelleştirilen sesler sayesinde cari ödeme geldiğinde, sipariş iptal edildiğinde ve yeni siparişlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Ticimax Dashboard Bildirim
Dashboard Ürün ve Sipariş Yönetimi

Güçlü Sipariş Yönetimi

Ticimax Dashboard ile sipariş yönetiminizi cep telefonunuzdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Push bildirim özelliği ile yaptığınız satışlardan anında haberdar olabilir lojistik süreçlerinizi hızlıca yöneterek müşteri sadakatinizi artırabilirsiniz.

 

Güçlü sipariş özelliği ile siparişlerinizin özetini görebilir, sipariş durumlarını güncelleyebilir ve satışını yaptığınız ürünleri inceleyebilirsiniz.

 
Dashboard Ürün ve Sipariş Yönetimi

Gelişmiş Ürün Yönetimi

E-ticaret sitenizde yer alan ürünleri gelişmiş ürün yönetimi sayesinde kolayca güncelleyin. Bu özellik sayesinde satışını durdurmak istediğinizi veya stoğu azalan ürünleri hızlıca pasif durumuna getirebilirsiniz.

Dashboard Üye ve Kampanya Yönetimi
Dashboard Ürün ve Sipariş Yönetimi

Benzersiz Üye Yönetimi

E-ticaret sitenize kaydolan üyelerinizi görüntüleyebilir, üyelerinizin siparişlerini inceleyebilir ve bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş pazarlama çalışmaları yapmak için üyelerinize özel hediye çeklerini görüntüleyebilir ve müşteri sadakatini artırabilirsiniz.

Dashboard Ürün ve Sipariş Yönetimi

Kampanyalarınızı Tek Ekrandan Yönetin

E-ticaret firmanızın satışlarını artırmak için düzenlediğiniz kampanyalara tek bir ekran üzerinden ulaşabilir ve görünürlüklerini düzenleyebilirsiniz. Profesyonel kampanya yönetimi sayesinde cihaz ve platforma özel kampanyalar düzenleyebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Dashboard Üye ve Kampanya Yönetimi
  •  

    Ticimax Uygulama Market

    Ticimax Dashboard uygulamasında yer alan “Uygulama Market” üzerinden yeni ürün ve hizmetlere ulaşabilirsiniz.
  •  

    7/24 Destek

    E-ticaret süreçleriniz ile ilgili yardım almak için Ticimax Destek Ekibine 7/24 ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax