Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax'lılara Özel Kampanyalar

Sanal pos, kargo ve pazaryeri entegrasyonu ve daha birçok çözümde iş ortaklarımızınTicimax müşterilerine özel sunduğu fırsatlar sayesinde e-ticaret süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Ticimax Müşterisi Olmanın Avantajlarını Yaşayın!

  • Anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemleri ve bankaların Ticimax’lılara özel sunduğu sanal pos avantajları ile firmanızın kârlılığını artırabilirsiniz.
  • Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının Ticimax Müşterilerine özel sunduğu tekliflerden yararlanabilirsiniz ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
  • İş ortaklarımızdan Ticimax’lılara özel fiyatlar ile süreçlerinizi kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilir ve e-ticaret süreçlerinizi profesyonelce yürüterek başarıyı yakalayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz Sanal Pos’tan Yararlanabilir miyim?

Evet, Ticimax’ın anlaşmalı olduğu ödeme sistemleri ve bankalar sayesinde ücretsiz sanal pos kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Ticimax’lılara Özel Kampanyaların Bir Süresi Var mı?

Ticimax’lılara özel kampanyaların geçerlilik tarihi bulunmaktadır. Yararlanmak istediğiniz kampanyaya tıklayarak bitiş tarihini görebilirsiniz.

Birden Fazla Kampanyadan Yararlanabilir miyim?

Kampanya içeriğine ve kampanya koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Yararlanmak istediğiniz kampanyanın detaylarını inceleyebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax