Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve RGZ Dijital İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve RGZ Dijital İş Birliği

Ticimax ve RGZ Dijital İş Birliği

Hemen Başvur


RGZ Dijital, Ticimax Altyapısını Kullanan İşletmelere Özel %25 İndirim Teklifi Sunuyor!

Web Sitesi (Kurulum & Tasarım & Yönetim), 360° Performans Pazarlama, SEO, E-Ticaret & E-İhracat Danışmanlığı, Kullanıcı Deneyimi (UX/UI Geliştirmeleri), Grafik Tasarım (Logo & Kurumsal Kimlik & Banner), WhatsApp & SMS & E-Mail Marketing hizmetlerinden indirimli fiyatlardan yararlanmak için başvuru yapmayı unutmayın!

RGZ Dijital Hakkında

2019 yılında Marka Yönetimi ile başladıkları bu yolculukta 2022 yılı itibariyle markanızın dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyduğu her konuda yanınızda oluyor, minimum bütçe ile büyük fikirlere imza atıyorlar.

Alanlarında uzman ekibiyle markanıza yeni bir soluk getirerek, markanızı ön plana çıkarmayı hedefliyor.

RGZ Dijital, öncelikli olarak kadın giyim sektöründe aktif rol alırken E-Ticaret giyim sektöründe öncü isimlerden bir tanesi.

Güncel olarak e-ticaret kadın giyim sektörünün enleri olan markalara başlıca 360° Performans Pazarlama Hizmeti vermektedirler.

Dijitalleşmenin En Kısa Yolu

Vizyon

Sınırların Ötesinde Dijital Dünya!

RGZ Dijital, dijital dünyanın ötesinde sınırsız bir potansiyeli gören bir ekip. Vizyon, müşterilerine dijitalde bir adım öne çıkarmak ve onlara sürükleyici bir başarı hikayesi sunmaktır.

Değerler;

Yaratıcılık ve İnovasyon: Her projede özgün ve yaratıcı çözümlerle müşterilerine hayal ettiklerinden daha fazlasını sunmayı hedeflenmektedir.

İşbirliği ve Şeffaflık: Müşterileriyle sağlam bir işbirliği ve açık iletişimle projeleri birlikte yönetilyor. Şeffaf bir süreç, güveni artırır ve başarıyı garanti eder.

Sonuç Odaklılık: Her eforun amacı, müşterilerinin belirlediği hedeflere ulaşmaktır. Sonuç odaklı bir yaklaşım benimseyerek, başarıyı sadece planlarıyla değil, elde ettiği somut sonuçlarla ölçüldüğü bir noktada görüyoruz.

Misyon;

Dijitalleşmenin En Kısa Yolu!

RGZ DİJİTAL, dijital dünyada değişimin bir parçası olarak, müşterilerinin dijitalleşme süreçlerini kolaylaştırmasını amaçlıyor.

Misyonu, markaların dijitalde güçlü, sürdürülebilir ve rekabet avantajına sahip olmalarına rehberlik etmektir.

Verilen Hizmetler

• Web Sitesi (Kurulum & Tasarım & Yönetim)
• 360° Performans Pazarlama
• SEO
• E-Ticaret & E-İhracat Danışmanlığı
• Kullanıcı Deneyimi (UX/UI Geliştirmeleri)
• Influencer Marketing
• Açık Hava Reklamcılığı
• Mobil Uygulama (Developer & Tasarım)
• Grafik Tasarım (Logo & Kurumsal Kimlik & Banner)
• WhatsApp & SMS & E-Mail Marketing
• Sipariş Arttırma Yazılım Çözümleri

Neden RGZ Dijital?

Uzmanlık ve Deneyim: RGZ Dijital olarak, sektördeki uzman ekibiyle birlikte özellikle kadın giyim sektöründe öne çıkıyor. Dijital dünyada nelerin işe yaradığını ve değişen trendlere nasıl ayak uydurulacağını biliyor ve trendleri takip ediyorlar.

Mükemmeliyet: Her proje, en yüksek standartlarda kalite ve mükemmeliyetle tamamlanır. İşini tutkuyla yapıyor ve müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor.

Özelleştirilmiş Çözümler: Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Her projeyi özelleştirir, marka kimliğini ve hedef kitlesini dikkate alır.

RGZ Dijital, dijital dünyada bir adım öne çıkmak ve müşterilerinin başarı hikayelerini yazmak için burada. Siz de RGZ Dijital ile birlikte bu dijital yolculuğa çıkın ve potansiyelinizi keşfedin!

* Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir,
* RGZ Dijital kampanyada değişiklik yapma hakkında sahiptir.
* Kampanya kısa süreli bir kampanya olup RGZ Dijital dilediği zaman sonlandırabilir.
* Bu kampanya mevcut RGZ Dijital müşterilerini kapsamadığı gibi sadece yeni başlayacaklar için geçerlidir.

Nasıl İletişime Geçebilirim?

Başvuru formunu doldurduktan sonra RGZ Dijital en geç 24 saat içerisinde sizlerle iletişime geçerek, markanız için dijital çözümler sunacaktır.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax