Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Order Management
System (OMS)

Çok Kanallı Perakendeciliği
Uçtan Uca Yönetin

Order Management System (OMS) ile e-ticaret deponuz,
fiziksel ve pazaryeri mağazalarınızın envanter ve sipariş yönetimini yapabilir ve işletmenizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Mağaza Sipariş Aktarımı

Mağaza Sipariş Aktarımı

E-ticaret sitenizden sattığınız ürünler deponuzda bulunmadığı takdirde güçlü tarama altyapısı ile fiziksel mağazalarınızdaki stokları tarayabilir, mağazalarınızın stok devir hızını hesaplayabilir ve stok devir hızı düşük olan mağazalarınıza siparişlerinizi aktarabilirsiniz.

 

Mağaza sipariş aktarımı özelliği sayesinde stok devir hızı düşün olan mağazalardan ürün çıkışı yaparak aktarım sağladığınız mağazadaki ürün stoklarını tüketebilir ve böylece satışa dönüşmeyen ürünlerin gönderimini yaparak kârlılığınızı artırabilirsiniz.

 
Mağaza Sipariş Aktarımı

Sipariş Özelinde Mağaza Değiştirme

Order Management System (OMS) ile sipariş özelinde mağazalarınızı değiştirebilirsiniz. E-ticaret siteniz üzerinden sattığınız bir ürünü farklı bir mağazaya aktarabilir ve böylece siparişin ilgili mağazadan çıkışını sağlayabilirsiniz.

 

Mağaza Sipariş Red Durumu

Fiziksel mağazalarınıza aktardığınız siparişlerin mağaza tarafından red edilip edilmediğini takip edebilir. Mağazanın gönderim için kabul etmediği ürünleri belirleyebilirsiniz. Mağaza sipariş red durumu özelliği sayesinde firmanızın operasyonel süreçlerini ve sipariş yönetimini daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Sipariş Özelinde Mağaza Değiştirme
Mağazada Olmayan Ürün Bilgisi Raporları

Mağazada Olmayan Ürün Bilgisi Raporları

Fiziksel mağazalarınızın stoklarında bulunmayan ürünlerin raporlarına ulaşabilirsiniz. Mağazada Olmayan Ürün Bilgisi Raporları sayesinde firmanızın tedarik süreçlerini profesyonelce yönetebilir ve böylece satışlarınızı artıracak aksiyonlar alarak daha fazla kâr edebilirsiniz.

 

Mağazada Bekleyen Sipariş Raporu

Order Management System (OMS) ile fiziksel mağazalarınıza aktardığınız siparişlerin takibini yapabilirsiniz. Bu özellik ile mağaza özelinde bekleyen siparişleri görüntüleyebilir ve sipariş çıkışının yapılmasını sağlayarak operasyonel ve teslimat süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Böylece firmanızdan alışveriş yapan tüketicilerin satın aldığı ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Mağazada Olmayan Ürün Bilgisi Raporları

Sipariş Ürün Mağaza Çıkış Raporu ve Rapor Özeti

Sipariş ürün mağaza çıkış raporuyla aktarımını sağladığınız siparişlere yönelik hangi ürünlerin hangi mağazalardan çıkışının yapıldığını görebilirsiniz. Detaylı bir şekilde incelemek yaparak zaman kaybetmek istemiyorsanız ürün mağaza çıkış raporu özeti ile analiz sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Sipariş Ürün Mağaza Çıkış Raporu ve Rapor Özeti

Ticimax Order Management System’in Sağladığı Avantajları

Güçlü Envanter Yönetimi

Güçlü Envanter Yönetimi

Order Management System ile firmanızın envanter yönetimini yapabilirsiniz. Güçlü Envanter Yönetimi yaparak fazla stoğu olan ürünlerin stoklarını en aza indirebilir, satışlarınızı artırabilir ve müşterilerinizin taleplerine hızlı yanıt verebilirsiniz.

 
Akıllı Stok Özelliği

Akıllı Stok Özelliği

Sattığınız ürünlerin çıkışını sağlamak için tüm mağazalarınızı tarayabilir. Mağazalarınızın ürün stok durumları ve stok devir hızı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Akıllı stok özelliği ile sipariş çıkışının yapılacağı stok devir hızı az olan mağazaları tespit edebilirsiniz.

Güçlü Raporlama Altyapısı

Güçlü Raporlama Altyapısı

Mağazada bekleyen siparişleri ve ürünleri takip edebilirken ürün mağaza çıkış raporları ile teslimat süreçlerine göz atabilir ve müşterilerinizin satın aldığı ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayarak müşteri sadakatini artırabilirsiniz. 

Kolay Müşteri Yönetimi

Kolay Müşteri Yönetimi

Order management system ile sipariş yönetimi yapabildiğiniz gibi müşteri yönetimini de yapabilirsiniz. Böylece müşteri sadakatini artırabilir ve firmanız için uzun süreli yatırımlar yapabilirsiniz.

Kârlılık Artırma

Kârlılık Artırma

Firmanızın operasyonel ve teslimat süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra stoğu fazla olan ürünlerin satışını da gerçekleştirerek kârlılığınızı da artırabilirsiniz.

Order Management System ile Envanter ve Sipariş Yönetiminizi Kolayca Sağlayın!

Formu doldurun detaylı bilgi aktarmak üzere sizi arayalım.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax