Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Sorunsuz Bir Lojistik Süreci için
Kusursuz Bir Depo Yönetim Sistemi

Bulut Tabanlı
Depo Yönetim Sistemi (WMS)

Sektörel tecrübemizi yazılım gücümüz ile birleştirdik.
Hatalı ve geç ürün teslimatı gibi nedenlerle yaşanan dezavantajları, bulut tabanlı depo yönetim sistemimiz ile avantaja çevirmenizi sağlıyoruz.

Depo Yönetim Sistemi ile İş Yükünüzü Hafifletin!

Formu doldurun detaylı bilgi aktarmak üzere sizi arayalım.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sipariş Süreçleri

Başarılı bir e-ticaret operasyonu için en temel noktalardan biri de sorunsuz sipariş yönetimidir. Siparişin gelmesiyle başlayan sipariş süreci
ilgili ürünlerin raftan alınması, paketlenmesi, kargolanması ile birlikte hatasız ve hızlı şekilde tamamlanmasını kapsar.
Bunları aşağıdaki konu başlıkları altında düşünebiliriz.

Sipariş Süreçleri

Sipariş Süreçleri

Mal Kabul

Yeni ürünler geldiğinde raflara ve sisteminize yerleşimlerini kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlayan sistemdir.

Adresleme

Adresleme

Depoda ürünlerin hangi raflarda bulunduğunu etiketle yöntemiyle belirlediğimiz sistemdir. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz ürünün fiziki yerini bulabilirsiniz. Bu sistem sayesinde bir ürünü birden fazla rafta karışık olarak barındırabiliriz.

Akıllı ve Hızlı Sipariş Toplama

Akıllı ve Hızlı Sipariş Toplama

Sipariş gelen ürünleri depodan isterseniz ürün bazlı isterseniz sipariş bazlı olarak toplayabilirsiniz. Ürün bazlı toplama yaparken de tekli ürün içeren ve çoklu ürün içeren siparişleri ayrı ayrı toplayarak zaman kazanabilirsiniz.

Kalite Kontrol ve Sipariş Doğrulaması 

Kalite Kontrol ve Sipariş Doğrulaması 

Sipariş gelen ürünleri depodan topladıktan sonra ayrıştırma süreci başlar (tek ürünlü siparişlerde bu işlem isteğe bağlıdır) bu sayede depodan gelen ürünler ikinci bir kalite kontrol sürecine ve doğrulamaya tabi tutulur. Eksik veya fazla toplanan ürünler tespit edilerek düzenlemeler yapılır.

Otomatik Kargo ve Fatura Çıktısı

Otomatik Kargo ve Fatura Çıktısı

Toplanan ürünler sipariş olarak ayrıştırıldığında yazıcıdan otomatik olarak kargo ve fatura bilgileri yazdırılır. Sizlere sadece ürünü sipariş paketine yerleştirip çıktıları üzerine eklemek kalır.

İade

İade

Ürünün iadesi alındıktan sonra iade ödeme listesinden müşterinin ödemesini topluca yapmasını sağlayan gelişmiş özelliktir. İade ödemesi kredi kartına iade olacak ise sistemden tek tuşla banka ile uğraşmadan iadeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Konsinye Satış

Konsinye Satış

Deponuzda fiziki olarak bulunmayan ürünleri stokta var gibi satmanızı sağlayan ve sipariş geldiğinde depoya ilk gelen üründen satış adedi kadar stok düşürüp otomatik olarak o ürünün gönderimini sağlayabildiğiniz gelişmiş bir konsinye sistemdir.

ERP Entegrasyonu

ERP Entegrasyonu

Kullanmış olduğunuz ERP programı ile depo yazılımınız arasında entegrasyon sağlanır. Bu sayede siparişlerinizin ERP tarafındaki süreçleri de depo programından otomatik olarak ERP’ye aktarılır.

Depo Yönetim Sistemi ile Lojistik Süreçlerindeki Hataları ve Maliyetleri Nasıl Düşürdüklerini Anlatıyorlar!

Ticimax WMS tercih nedenlerini müşterilerimiz anlatıyor.

 

Depo Yönetim Sistemi ile Lojistik Süreçlerindeki Hataları ve Maliyetleri Nasıl Düşürdüklerini Anlatıyorlar!

Ticimax WMS tercih nedenlerini müşterilerimiz anlatıyor.

Tudors Depo Modülü
Standart Paket14.400 TL 7.200 TL / Ay  
  •  HEMEN BAŞVUR
    • Sipariş Adedi (Aylık) Mal Kabul Adresleme Akıllı Sipariş Toplama Kalite Kontrol ve Sipariş Doğrulama Otomatik Kargo ve Fatura Çıktısı Kargo Entegrasyonu İade ve Değişim Konsinye Satış ERP Entegrasyonu Çağrı Merkezi Yöntemi Bakiye Cüzdan Sistemi Detaylı Raportlama Yerinde Kurulum Mağaza & B2B Sipariş Yöntemi 0-6000   -true   -true   -true   -true   -true 2 Adet   -true   -false Opsiyonel   -true Opsiyonel (5000 TL)   -true Opsiyonel Opsiyonel (2000 TL)
Pro Paket33.600 TL 16.800 TL / Ay  
  •  HEMEN BAŞVUR
    • Sipariş Adedi (Aylık) Mal Kabul Adresleme Akıllı Sipariş Toplama Kalite Kontrol ve Sipariş Doğrulama Otomatik Kargo ve Fatura Çıktısı Kargo Entegrasyonu İade ve Değişim Konsinye Satış ERP Entegrasyonu Çağrı Merkezi Yöntemi Bakiye Cüzdan Sistemi Detaylı Raportlama Yerinde Kurulum Mağaza & B2B Sipariş Yöntemi 6001-15000   -true   -true   -true   -true   -true 3 Adet   -true   -true   -true   -true  -true  -true Opsiyonel Opsiyonel (2000 TL)
Plus Paket57.600 TL 28.800 TL / Ay  
  •  HEMEN BAŞVUR
    • Sipariş Adedi (Aylık) Mal Kabul Adresleme Akıllı Sipariş Toplama Kalite Kontrol ve Sipariş Doğrulama Otomatik Kargo ve Fatura Çıktısı Kargo Entegrasyonu İade ve Değişim Konsinye Satış ERP Entegrasyonu Çağrı Merkezi Yöntemi Bakiye Cüzdan Sistemi Detaylı Raportlama Yerinde Kurulum Mağaza & B2B Sipariş Yöntemi Sınırsız!!!   -true   -true   -true   -true   -true Sınırsız!!!   -true   -true   -true   -true  -true  -true Opsiyonel   -true
Depo Yönetim Sistemi Nedir?

Depo Yönetim Sistemi Nedir?

Şirketlerin lojistik, depo ve ürün maliyetlerini düşürmeyi hedefleyen, hatalı ve geç ürün teslimatını engelleyen depo ve ürün yönetim sistemidir. Genel olarak malların kabul, stoklama ve sevkiyat süreçlerinin yönetimini kapsar.

Sektördeki diğer depo yönetim sistemleri ile karşılaştırıldığında esnek modül altyapısı ile her sektöre aynı altyapı üzerinden hitap etmesi özelliği, değişen sektör ihtiyaçlarına göre araştırma‐ geliştirmeye açık bir sistem olması ile öne çıkmaktadır.

Neden Depo Yönetim Sistemi Kullanmalısınız?

Neden Depo Yönetim Sistemi Kullanmalısınız?

E-ticaret depo yönetim sistemi hem e-ticaretteki performansınızı hem de müşteri memnuniyetinizi arttırmanıza yardımcı olacak.

• Ürün bazlı toplama sistemi ile siparişlerin 7 kat daha hızlı çıkması
• İnsan kaynaklı hataların %99’a yakınını engellemesi
• Envanter yönetimin daha sağlıklı yapılması
• Hatalı ve geç ürün teslimatlarının engellenmesi
• Çağrı merkezi, iş gücü, iadeler nedeniyle oluşan maliyetlerin düşürülmesi.

Depo Yönetim Sisteminin Güçlü Özellikleri

Sipariş Sonrası Çağrı Merkezi Süreçleri

Depo yönetim sistemi, sipariş sonrası çağrı merkezi üzerinden başlayacak müşteri ve sipariş yönetimi sürecini kolaylaştırır, müşteri
memnuniyetinizi arttırmanıza yardımcı olur. Tüm bu süreçleri aşağıdaki başlıklar altında düşünebiliriz.

Sipariş Süreçleri

İade ve Değişim Süreç Yönetimi 

İade ve Değişim Süreç Yönetimi 

Havale/Eft İadeleri, Kredi Kartı iadeleri ile alakalı bilgi eksikliğini gidermek için sistem üzerinden yönetim süreci kolayca yapılır.

IBAN İsteme

IBAN İsteme

İade yapan kullanıcı, sistemde havale iadesi yaparken iban bilgisini girmez ise müşteri temsilcisi bu alanı girmek için müşteri arama filtresinden faydalanabiliyor.

Kapıda Ödeme Doğrulama

Kapıda Ödeme Doğrulama

Sipariş oluştururken müşteri birden fazla kapıda ödeme siparişi verdiyse aynı tutarlı ilgili siparişin doğru bir sipariş olup olmadığının teyidi için kapıda ödeme doğrulama sistemi devreye giriyor.

Eksik Ürün

Eksik Ürün

Depo sipariş toplama işlemleri esnasında siparişte ürünle alakalı eksiklik bulunduğu zaman otomatik olarak eksikliğin nasıl giderilmesine karar verilmesi için müşterinin aranmasını kapsar.

Raporlama

Depo yönetim sisteminin size nasıl kolaylıklar sağladığını gelişmiş raporları sayesinde net olarak görebilirsiniz. Sipariş ve ürün yönetim
süreçlerinizi bu raporlar sayesinde tam olarak şeffaf bir şekilde analiz edebilirsiniz. Bu raporları aşağıdaki konu başlıkları altında düşünebiliriz.

Sipariş Süreçleri

Hazırlanan, Toplanan, Toplanacak, Faturası Kesilecek Ürün & Sipariş Raporları

Hazırlanan, Toplanan, Toplanacak, Faturası Kesilecek Ürün & Sipariş Raporları

Hangi kullanıcının hangi raftan hangi ürünü aldığı ve kimin hangi sipariş için faturasını kestiğinin görülebileceği rapor modeli.

Araba Kullanım Süresi Raporu

Araba Kullanım Süresi Raporu

Kimin hangi arabayı ne zaman aldığı ne zaman bıraktığı ve ne kadar süre kullandığının bilgisinin yer aldığı rapor modeli.

Anlık Toplanabilir Ürün Raporu

Anlık Toplanabilir Ürün Raporu

Anlık gerçek zamanlı olarak sipariş seçim ekranında alınabilecek ürünlerin görülebileceği rapor modeli.

Anlık Rafta Olmayan Ürün Raporu (Siparişi gelen ama rafta bulunmayan ürünler raporu)

Anlık Rafta Olmayan Ürün Raporu (Siparişi gelen ama rafta bulunmayan ürünler raporu)

Sipariş seçim ile gelmeyen ürünlerin görülebileceği rapor modeli.

Tüm sipariş ve operasyon süreçlerinizi
Depo Yönetim Sistemi ile birlikte yürütün!

Kargo Operasyonlarınız

Kargo Operasyonlarınız

Pazaryeri Entegrasyonlarınız

Pazaryeri Entegrasyonlarınız

E-Ticaret Siteniz

E-Ticaret Siteniz

Fiziki Mağazanız

Fiziki Mağazanız

Depo Yönetimi Hakkında Rehber Yazılarımızı İnceleyin!

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax