Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Ticimax AI - Yapay Zeka

Zamanınız değerli ve işinizi büyütmek için her saniye önemlidir. İşte tam da bu noktada Ticimax AI devreye giriyor!

Ticimax AI ile yüksek kaliteli ve ilgi çekici metinleri saniyeler içinde oluşturun, içerik planlama ve üretim süreçlerinizi optimize ederek zamandan tasarruf edin!

Ticimax AI
Ticimax AI

Ticimax Ai - Yapay Zeka

Akıllı Çözümlerle Tanışın

İşinizi bir üst seviyeye taşımak için tasarlanan Ticimax AI, yenilikçi yapısı ve güçlü yapay zeka algoritmaları ile birleşerek, müşteri deneyimini optimize etmek ve satışlarınızı artırmak için etkin bir rol oynuyor.

Ticimax AI
Size Neler Sunar?

E-ihracat Odaklı
İçerik Üretimi

Global dünyada rekabet etmek için doğru araçlara sahip olmak her marka için önemlidir. Ticimax AI, bu noktada sunduğu çoklu dil desteği ile ürün ve hizmetlerinizi dünya genelinde mükemmel bir şekilde tanıtmanıza olanak tanır.

Türkiye'nin en gelişmiş yapay zeka araçları arasında yer alan Ticimax AI, dil uyumluluğu özelliği ile sizlere farklı dillerde içerik oluşturma ve yayınlama kolaylığı sunar.

Ticimax AI
Ticimax AI

Blog
İçerik Üretimi

Ticimax AI'nin SEO dostu içerik üretme yetenekleri, blogunuzun arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlar. Ticimax'ın gelişmiş seo özellikelri ile anahtar kelimeleri doğru bir şekilde kullanarak organik trafiğinizi artırabilir ve marka bilinirliğinizi güçlendirebilirsiniz. Hedef kitlenizi etkileyen ve arama motorlarına değer katan içeriklerle dolu bir blog oluşturmak şimdi Ticimax AI ile çok daha kolay.

Ürün
Açıklamaları

Özelleştirilebilir parametreler sayesinde, her bir ürün için benzersiz ve dikkat çekici açıklamalar oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin ürün hakkında detaylı bilgi almasını sağlayan bu açıklamalar, satın alma kararını hızlandırır.

Ticimax AI’nin akıllı anahtar kelime optimizasyonu ve algoritmik dil işleme yetenekleri sayesinde, hedef kitlenizin arama sorgularına daha iyi yanıt veren ürün açıklamalarına sahip olabilirsiniz.

Ticimax AI

Sayfa
Metinleri

Ticimax AI, her sayfa için özel olarak tasarlanmış algoritmaları ile benzersiz ve etkileyici içerikler üretir.

Anasayfa, hakkımızda, iletişim ve daha fazlası için özelleştirilebilir içerikler sayesinde SEO dostu zengin ve yüksek kaliteli içerikler üretmenizi sağlar.

Kategori
İçerikleri

Ticimax AI, yapay zeka algoritmalarını kullanarak kategori açıklamalarınızı güçlendiririr.

Müşterilerinizi etkileyebilir, çeşitliliğinizi vurgulayabilir ve arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırabilirsiniz. Kategorilerinizi daha etkili bir şekilde tanıtarak e-ticarette öne çıkabilirsiniz.

Ticimax AI
Ticimax AI

Yenilikçi Yapay Zeki
Algoritmaları

Ticimax AI, en son yapay zeka teknolojilerini kullanarak içerik yazma süreçlerinizi mükemmelleştirir.

Güçlü algoritmalar, metinlerinizi hedef kitlenizle daha etkili bir şekilde buluşturmanıza yardımcı olur.

Hızlı ve
Etkili İçerik Üretimi

Ticimax AI, içerik oluşturmayı hızlandırarak içerik süreçlerinizi optimize eder.

SEO performansınızı artırmanıza yardımcı olur, zamandan tasarruf ederek daha fazla projeye odaklanmanızı sağlar.

Ticimax AI

Yüksek
Müşteri Memnuniyeti

Daha fazla içerik, daha fazla bilgi ve daha fazla etkileşim sağlar. Müşterileriniz, ürünlerinizle ilgili yüksek kalitede içeriklerle karşılaştıklarında, sitenizde daha fazla zaman geçirir. Bu da müşteri memnuniyetini yükseltir ve satışları artırma potansiyeli sunar.

Düzenleme ve
Uyarlamada Esneklik

İhtiyaçlarınıza uygun içerikleri oluşturabilir ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ticimax AI, esnek ve kişiselleştirilebilir içerik üretimi ile işinizi kolaylaştırır. Siz nasıl bir içeriğe ihtiyacınız olduğunu belirtin, gerisini Ticimax AI’ye bırakın!

Ticimax AI

Geleceğin
E-ticaret Deneyimini Keşfedin!

Ticimax AI ile içerik oluşturmanın hızını ve etkisini keşfedin, geleceğin e-ticaret deneyimine Ticimax'la sahip olun!

Ticimax AI ile Hızlı ve Kaliteli İçerik Üretimi!

Formu doldurun detaylı bilgi aktarmak üzere sizi arayalım.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax