Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax Story ile e-ticaret sitenizdaha dinamik daha dikkat çekici!

Ürünlerinizin hikayesini yepyeni bir kullanıcı deneyimi ile birleştirirken ziyaretçilerinizin ilgisini dönüşüme çevirin!

 • Hikayeleriniz İleZiyaretçilerinize İlham Verin!

  Yeni koleksiyon, stil önerileri, müşteri deneyimleri ya da kampanyaları hikaye formatında mobil/masaüstü uyumlu şekilde sunun. Daha hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sağlayın.
 • 3. Parti Araçlara İhtiyaç DuymadanHikayelerinizi Oluşturun!

  Hikayelerinizi görsel ya da video olarak Ticimax Story ile admin paneliniz üzerinden yöneterek, yönlendirmek istediğiniz linki ekleyin ve kullanıcılara Instagram hikayeler ile benzer bir deneyim yaşatın.
 • HikayelerinizinYayın Planlamasını Yapın!

  Ticimax Story kurgularınızı; başlangıç ve bitiş tarih/saat özelinde belirleyerek hikayelerinizin yayında kalma durumlarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Hikayelerinizi planlayın, etkileşimlerinizi arttırın!
Ticimax Story site içi etkileşiminizi arttırmanın yanı sıra kullanıcılarınızı satın almaya teşvik etme konusunda en etkili pazarlama araçlarınızdan biri olacak!
Ticimax Story Modülü

Etkileyici Hikayeler ile Öne Çıkın!

 •  
  Mobil Uyumlu
  Hem masaüstü hem mobil uyumlu olarak çalışır.
 •  
  Sürükle-Bırak ile Sıralama
  Hikayelerinizi tek adımda istediğiniz sırada yayınlarsınız.
 •  
  Kolay Kullanım
  Zahmetsizce ve hızlı olarak hikayelerinizi hazırlar ve düzenlersiniz.
Ticimax Story Modülü

Ticimax Story Nedir?

Ticimax story modülü e-ticaret sitelerinin satış performansını arttırmalarına destek güç olması amacıyla Instagram hikaye formatından ilham alınarak geliştirilen dönüşüm arttırmaya yardımcı bir özelliktir. Yayında olan hikayelere link verilebilir, hikaye yazı ve görsel ile zenginleştirilebilir ve hikayeler arasında kolayca gezilebilir. Mobil ve masaüstü uyumlu yapısı ile kullanıcı dostudur. Ticimax Story siteye gelen kullanıcıların dikkatini tutmada ve alışverişe yönlendirme özelliği ile öne çıkmaktadır.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax