Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Güvenlik ve Kalite Belgelerimiz

Ticimax uluslararası standartlardaki PCI DSS Level 1, ISO/IEC 20000-1, ISO 22301:2019, ISO/IEC 27001:2022, ISO/IEC 27701:2019 sertifikalarına sahiptir.
Ticimax Güvenlik Ve Kalite Belgelerimiz

PCI-DSS Service Provider Level 1

Ticimax, çevrimiçi ödeme yaptıkları her yerde ve her koşulda tüketicileri ve verilerini korumak için aralarında American Express, MasterCard Worldwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından geliştirilen Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (Payment Card Industry Data Security Standard/ PCI DSS) ile ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur ve PCI DSS sertifikasına sahiptir.
  • Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi
  • Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

ISO/IEC 20000-1 :2011 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

Bir hizmet yönetim sistemi (SMS) standardı olan Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi iş ve müşteri yükümlülüklerini karşılamak için gereken yönetim hizmetlerini etkili olarak aktarabilmek amacıyla gerekli tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur ve bu sertifikaya sahiptir.
  • İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
  • İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

Ticimax, iş süreçlerinde ve servislerde yaşanabilecek olası olumsuz senaryolarda kesintisiz bir süreklilik sağlayan ve yıkıcı olaylardan kurtarmak için stratejiler üreten İş Sürekliliği Yönetim Sistemi (BCM) Sertifikasına sahiptir.
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO/IEC 27001:2022 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Ticimax, müşteri ve tüm ilgili tarafların bilgilerinin korunması ile ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur. Bu bağlamda Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olması, verilerin güvenliğini ve uyumluluğunu kesin bir şekilde sağladığını göstermektedir.
  • Kişisel Verilerin Gizliliği Yönetim Sistemi
  • Kişisel Verilerin Gizliliği Yönetim Sistemi

ISO/IEC 27701:2019 Kişisel Verilerin Gizliliği Yönetim Sistemi

Ticimax, Avrupa Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gerekliliklerine uygun olarak veri tabanında bulunan gizli bilgi ve kişisel verilerin güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca, bu şartlara uygun tek standart olan Kişisel Verilerin Gizliliği Sertifikasına sahip olan Ticimax, yüksek veri güvenliği standartlarını karşılayan nadir kuruluşlar arasında yer almaktadır.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax