Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Güvenlik ve Kalite Belgelerimiz
Ticimax uluslararası standartlardaki PCI DSS Level 1,ISO 22301:2019, ISO/IEC 27001:2013 ve ISO/IEC 20000-1 :2011 sertifikalarına sahiptir.
Ticimax Güvenlik Ve Kalite Belgelerimiz
PCI-DSS Service Provider Level 1
Ticimax, çevrimiçi ödeme yaptıkları her yerde ve her koşulda tüketicileri ve verilerini korumak için aralarında American Express, MasterCard Worldwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından geliştirilen Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (Payment Card Industry Data Security Standard/ PCI DSS) ile ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur ve PCI DSS sertifikasına sahiptir.
  • Ticimax PCI-DSS Service Provider Level 1
  • Ticimax Sertifika
ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
Ticimax, dış tehditler karşısında iş sürekliliği kapsamında hazırlıklı ve güvende olmak amacıyla dünyanın ilk “İş Sürekliliği Yönetimi standardı (BCM) ile ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir.
  • İş Sürekliliği Yönetim Sertifikası
  • İş Sürekliliği Yönetim Sertifikası
ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
Veri tabanında toplanan bilgilerin korunması, gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına sahiptir.
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO IEC 2000-1 Sertifikası
ISO/IEC 20000-1 :2011 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi
Bir hizmet yönetim sistemi (SMS) standardı olan Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi iş ve müşteri yükümlülüklerini karşılamak için gereken yönetim hizmetlerini etkili olarak aktarabilmek amacıyla gerekli tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uyumludur ve bu sertifikaya sahiptir.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax