Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kombin Modülü ile tek bir ürün yerinebirden fazla ürün satın!

İster yeni koleksiyonunuzdaki parçaları birleştirin isterseniz yeni ürünlerinizi öne çıkaran bir kombin hazırlayın. Tek adımda birden fazla parça satın.

 • Tek AdımdaDaha Hızlı Satış Fırsatı!

  Kombin özelliğinin sunduğu avantajların en önemlisi farklı ürünleri bir kombin içerisinde tek seferde alınabilmesinin yanı sıra kombinde yer alan ürünlerin ayrı ayrı da satın alınabilmesidir. Böylece hem sipariş ortalamanızı arttırabilir hem kombinde yer alan diğer ürünleri de öne çıkarabilirsiniz.
 • Farklı KategorilerdekiÜrünleri Birleştirin!

  Harika bir ayakkabının yanına tamamlayıcı parça olarak bir çanta ya da cep telefonunun yanına bir kılıf harika olur! Kombin modülü ile alakalı ürünlerinizi aynı ürün içerisinde sunabilir ve yarattığınız kombinle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
 • Haftanın Kombini,Günün Kombini!

  Satışlarınızı arttırmak için yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Öne çıkarmak istediğiniz ürünleri kombin satış stratejileriniz ile kolayca satabilirsiniz. Yılbaşı kombinleri ya da sevgililer günü kombinleri şeklinde öne çıkarmak istediğiniz kombini yaratın ve e-ticaret sitenizin performansını arttırın.
Giyimden, mobilyaya, elektronikten gıdaya ne satmak isterseniz ürünlerinizi kombinleyerek daha hızlı ve daha kolay satabilirsiniz.
Kombin Sayfası

Kombin Kampanyaları ile Daha Fazla Ürün Satın!

 •  
  Kombin ürünlerinize min. sepet tutarı verebilirsiniz.
 •  
  Kombinlediğiniz ürünlere özel indirimler tanımlayabilirsiniz.
 •  
  Kombin kampanyalarına geçerlilik tarihi ve saati ekleyebilirsiniz.
Kombin Modülü

Kombin Modülü Nedir?

Kombin özelliği e-ticaret sitenizde ürünlerinizi alternatif bir yolla sunmanıza olanak sağlayan bir modüldür. Bu modül ile farklı kategorilerinizdeki ürünleri tek bir ürün çatısı altında birleştirmenizi ve aynı anda ya da parçalı olarak satmanıza olanak sağlar. Ana ürünün yanı sıra farklı ürünleri kombinleyerek birden fazla ürün satarak e-ticaret sitenizin satış performansını arttırır.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax