Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sayfa Tasarım Sihirbazı

Artık e-ticaret sitenizi hazırlamak için bir tasarımcıya ya da yazılımcıya ihtiyacınız yok!

Sizler için “Sayfa Tasarım Sihirbazı” adını verdiğimiz pratik bir modül hazırladık.

Sayfa hazırlamaya ayıracağınız vakti,
sayfa tasarım sihirbazı ile çok daha efektif kullanabilirsiniz.Ticimax Sayfa Tasarım SihirbazıE-ticaret sitenizin tasarımı üzerinde tam kontrol sağlayın!


Özellikteki tut-sürükle işleminin kolaylığı ile sayfa tasarlamayı daha kolay bir hale getirirken yaptığınız değişiklikleri anında görmenizi sağlayacaktır.


Sihirbaza eklediğimiz hazır banner ve tasarım örneklerini kullanabilir veya kendiniz de bu sihirbaza eklemeler yapabilirsiniz. Anasayfadan, kategori ve ürün sayfalarınıza kadar kullanacağınız her türlü resim ve ürün blokları ile tasarımınızı kolayca zenginleştirebilir ve satacağınız ürünlerin konseptine göre içeriğinizi özelleştirebilirsiniz. Böylece hedef kitlenize uygun sayfalar oluşturabilirsiniz.

Kampanya günlerinize ait özel sayfaları tek adımda oluşturun!


Yılbaşı ya da sevgililer günü gibi özel günlerde farklı anasayfa ya da kategori tasarımları mı hazırlamak istiyorsunuz? Ticimax Sayfa Tasarım Sihirbazı ile çok kolay! Temanıza isim verin, tasarımın görüneceği ülkeyi seçin, yayında kalmasını istediğiniz tarih aralığını belirleyin. Böylelikle sayfanız, belirttiğiniz tarih ve saatte otomatik yayına girer, bitiş tarihinde de otomatik yayından kalkar. Artık sayfanız kullanıma hazır. E-ticaret sitenizde yeni sayfalar tasarlamak çok kolay.


Tüm bu tasarımsal çalışmalarınızı anında önizleme yaparak kontrol edebilir ve müşterilerinize sunacağınız alışveriş deneyimini görebilirsiniz.

 


Footer Tasarım Sihirbazı


Ticimax’ın en yeni özellikleri arasında yer alan Kolay Footer Yönetimi ile herhangi bir tasarım ve yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan e-ticaret sitenizin footer yapısını web ve mobil özelinde kolay ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.Footer tasarım sihirbazının tut-sürükle yapısıyla istediğiniz düzenlemeleri kolayca yaparken sitenizin footer alanına yeni sayfaları kolayca ekleyebilir, düzenlediğiniz yapıyı belirli tarih aralıklarında yayına alabilir ve hem ülke hem de dil özelinde görünümü özelleştirebilirsiniz.Footer tasarım sihirbazının gelişmiş tasarım özellikleri sayesinde renk, font ve yerleşim düzenlemelerini kolay bir şekilde yaparken e-ticaret sitenizin ETBİS kaydına yönelik bilgileri ve anlaşmalı olduğunuz banka logoların bulunduğu tabları da direk ekleyebilirsiniz.* Bu modül Special ve üzeri paketler için geçerlidir. Hemen İncele

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax