Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Ticimax X Logo

BİZİ TANIYIN

21.000'den fazla yerel ve global markanın tercih ettiği
Türkiye’nin en gelişmiş E-ticaret altyapısı!
Ticimax Ekip Görseli

Ticimax Nedir? Neler Sunar?

Ticimax, ağırlıklı olarak e-ticaret ve e-ihracat yazılımları, özel e-ticaret çözümleri, mobil uygulama ve tasarım hizmeti veren, her ölçekte işletmenin e-ticaret alanında büyümelerini hedefleyerek yenilikçi özellikler üreten Türkiye’nin önde gelen SaaS çözümü olan teknoloji şirketidir.

Kalitesi ve güvenliği tescillenmiş Türkiye'deki tek e-ticaret altyapısı

Ticimax Güvenlik Kalit Belgeleri

İstatistiklerle Ticimax

2005

Kuruluş
Yılı

20.000+

İşletmeye
Altyapı Hizmeti

200+

Ekip
Üyesi

5.000+

Partner ve
İş Ortağı

100+

Hizmet
Sunulan Ülkeler

400.000+

Kampüs
Mezunu

Yüzlerce çalışanımız ve iş ortaklarımızla birlikte e-ticaret ekosistemini geliştiriyor, değerler üretiyor ve işletmelere faydalı çözümler sunuyoruz. Birlikte ürettiğimiz bu güç en büyük motivasyonumuzdur.

Basındaki Haberleri İnceleyin
 
Ticimax Kampüs

E-ticaret Konusunda Yetkinliği Artırıyoruz!

Kampüs kapsamında her ay online ve fiziki olarak onlarca eğitim ve etkinliğe katılarak e-ticaret ekosistemi konusunda bilgi sahibi olabilir, Ticimax altyapısını öğrenebilir ve uzmanlığınızı artırabilirsiniz.

Kampüs Takvimini İnceleyin

 
Ticimax Kampüs Merdiven Görseli
Ticimax Kampüs Depo Görseli
Ticimax Kampüs WMS Görseli
Ticimax Kampüs Sınıf Görseli

Adreslerimiz

Ticimax Genel Merkez

Genel Merkezimiz

Allianz Tower’da bulunan merkez ofisimizde tüm çözümlerimizi sunarak, 7/24 destek hizmetimizle tüm merak edilenlere yanıt vermekteyiz.

Ticimax Kampüs

Kampüs

E-ticaret ve e-ihracat bileşenleri ile ilgili online ve fiziki gerçekleşen eğitim programları ile bu alanlarda kariyer hedefleyen ya da işini büyütmek isteyen herkese ücretsiz onlarca eğitim sunulmaktadır.

Ticimax Ar-Ge

Ar-Ge

Teknolojik trendleri takip ederek, 20.000+ müşterimizden edindiğimiz tecrübeler ve önerilerle altyapımızı ve sunduğumuz hizmetleri geliştirmekteyiz.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax