Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax ve Revotas İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Revotas İş Birliği

 

Revotas 360° ile markaların çok kanallı hedefleme yapmalarını ve kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaratmasını sağlıyor.

 

Ticimax ve Revotas İş Birliği

Hemen Başvur

Revotas Hakkında

2009 senesinde E-mail marketing ve veri tabanı yönetimi hizmeti vermek üzere Boston'da kurulan Revotas ödüllü bir teknoloji firması. E-mail marketing ile başlayan şirket, müşteri ihtiyaçlarına göre diğer pazarlama kanallarını da dahil ederek 360 derece performans sunuyor.  Sunmuş olduğu hizmetler ile E-mail marketing, Pazarlama Otomasyonu, Sms Otomasyonu, Web Push Bildirimleri, Smart Widget, Crm Reklamları, Recommendation vb gibi marka müşterilerinin sadakatini sağlayan ilgi alanı, satın alma alışkanlıkları ve davranışları ile birlikte tekilleştiriyor. Pazarlama veri tabanı oluşturmasını ve doğru kişiye doğru mesajın doğru iletişim kanalından verilmesini sağlıyor.

 

Web PrimeÖzellikle e-mail veri tabanı az olan markalar için hazırlanmış, Smart widget ve Web Push'dan oluşan bir pakettir. E-mail pazarlama veri tabanı oluşurken, markanın gelirlerini %37 oranında artırarak markaya büyük gelir sağlar.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret